Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські ресторани Vapiano – найкращі в світі

Ресторани Vapiano в Києві і у Львові були визнані кращими серед майже 200 закладів під франшизою Vapiano, посівши перше і друге місце відповідно за результатами традиційного аудиту ресторанів.

Церемонія нагородження проходила на щорічній конвенції власників франшизи VAPIANO Іnternational Franchise Convention в Тоскані.

Аудит ресторанів Vapiano проводиться німецьким офісом мережі раз на два роки. У рамках перевірки оцінюються якість продуктів, рівень персоналу і обслуговування, чистота, дотримання стандартів франшизи і безліч інших чинників. Цього року найкращі результати аудиту ресторанів по всьому світу показали саме українські заклади.

Франшиза Vapiano відома своїми суворими вимогами до якості кухні, формату інтер’єру та обслуговування. Саме тому відвідувачі закладів можуть почуватися як вдома у будь-якому ресторані мережі, незалежно від його розташування. Цей факт робить відзнаку українських ресторанів настільки цінною. Співвласник української франшизи Vapiano, відомий бізнесмен Андрій Здесенко не зміг стримати емоцій на церемонії нагородження:

Українські ресторани Vapiano_2

Про Vapiano

Історія успіху Vapiano розпочалась у 2002 році з відкриття першого ресторану у Гамбурзі, Німеччина. З тих пір, інноваційна "Fresh Casual Dining" концепція визначила нову категорію в індустрії громадського харчування. Вона поєднує в собі елементи «Fast Casual»  та «Casual Dining», що надає гостям більшої свободи для самовизначення. Якість, фрешність, відкритість та прозорість відображують основи концепції ресторану. Ресторан  використовує виключно свіжі інгредієнти у кожному окремому відгалуженні Vapiano, а всі страви готуються безпосередньо на очах відвідувачів на відкритій кухні. Це, у поєднанні з космополітичною атмосферою,  є рецептом успіху компанії.

Українські ресторани Vapiano_3

Тут не потрібно дотримуватись дрес-коду, а замовляти столик – необов'язково. Тут панує атмосфера гарної, дружньої компанії. Vapiano відповідає гнучкому міському стилю життя, незалежно від їх віку. Великі дубові столи, які заохочують до  комунікації, оливкове дерево, свіжі трави та інтер’єрне оформлення, виконане у світлих кольорах, характеризують міську сприятливу атмосферу  Vapiano. Дизайн та кольорова концепція була створена міланським дизайнером та архітектором Матео Туном.

Пропонуючи своїм гостям свіжу пасту і піцу в модній та комфортній обстановці, де гості можуть насолодитись відпочинком у середземноморському стилі в космополітичній і комунікативній атмосфері, Vapiano швидко поширився по всьому світу. Відкриття майже 200 ресторанів Vapiano з більш ніж 60 партнерами, що говорять на 18 мовах, дійсно відображає міжнародну ДНК бренду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції