Українські Євромайдани "захоплюють" світ від Європи до США

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські Євромайдани "захоплюють" світ від Європи до США

Євромайдани ширяться Україною і світом

В Україні ж Євромайдани розійшлись всією країною - від Києва і до державних кордонів.

Євромайдани на підтримку українців зібралися в усьому світі, йдеться у сюжеті випуску ТСН.Ранок.

У США співвітчизники вийшли на вулиці Нью-Йорка, Вашингтона і Чикаго. Місцеві Євромайдани розбудили навіть сусідів з Канади - там пообіцяли подібні протестні акції в Торонто.

Німецькі українці зібралися біля Бранденбурзьких воріт, на колишньому кордоні між західним і східним Берліном.

Українці Британії прийшли під лондонський парламент, Франції - до Ейфелевої вежі. Українці, які за євроінтеграцію, також пройшлися Прагою і Варшавою.

В Україні ж найчисельніший Євромайдан зібрався напередодні у Києві - за різними оцінками, туди прийшли від 100 до 150 тисяч прихильників євроінтеграції.

Країну захлеснула хвиля євромайданів

Країну захлеснула хвиля євромайданів

Євромайдани поширилися всією Україною. Так, близько двох сотень кіровоградців зібралися у середмісті, аби висловитися на підтримку європейського майбутнього України.

Зібрали мітинг дві місцеві студентки - із закликом до небайдужих звернулися через соціальні мережі. Учасники акції не мали ані мікрофонів, ані гучномовців. Замість вигукувати гасла, вони співали українських пісень та декламували вірші.

Відстоювати європейський вибір України закликали в Житомирі. Три сотні активістів на центральній площі міста переконували земляків їхати до столиці на Євромайдан. На знак солідарності із тими, хто мітингує у Києві, кілька житомирян навіть встановили у середмісті намет.

На Закарпатті вимагають підписати угоду про асоціацію з ЄС та відправити уряд у відставку. Там майже всі місцеві ради підписали звернення до центральної влади про підтримку євроінтеграційного курсу України.

Озвучили ці вимоги і на мітингах в низці закарпатських міст. Найбільше людей - близько двох тисяч - вийшли на вулицю у Мукачевому. Активісти обійшлися без партійних прапорів. Майоріли над площею лише державні.

Прапор Євросоюзу встановили в маленькому селі на Сумщині Самотоївці - поряд із державним стягом на будівлі сільради. Воно розташоване в 20 км від російського кордону. Та місцевим більше до душі європейські цінності. Тож, просять сільраду дозволити, аби європрапор тепер постійно прикрашав ганок адміністрації.

Нагадаємо, сьогодні вранці у Києві біля будівлі уряду країни поновилися зіткнення між прихильниками євроінтеграції України та спецпризначенцями. Як повідомляється, правоохоронці спробували відтіснити протестувальників від будівлі Кабміну. При цьому правоохоронці застосували кийки і сльозогінний газ.

Наступна публікація