В Києві ось-ось може статися екологічна катастрофа

В Києві ось-ось може статися екологічна катастрофа

У Дніпро можуть потекти нечистоти / Фото: ptr-vlad.ru

Каналізаційні стоки можуть потрапити у води Дніпра.

В "Київводоканалі" забили тривогу, що каналізаційні стоки ось-ось потраплять у Дніпро, звідки йде забір води.

"У нас склалася катастрофічна ситуація зі Святошинською насосною станцією. Там йдуть постійні засмічення мереж. Колектори забиті побутовим сміттям із прилеглих будинків - ганчірками і речами, - розповідає радник голови правління "Київводоканалу" Вікторія Яковлєва. - Сміттєпроводи там заварені, і люди скидають сміття в каналізацію. Святошинська станція не може зупинятися більш, ніж на 23 хвилини, інакше стоки виливаються в річку Нивки і ставки, а потім у річку Ірпінь, яка впадає в Дніпро. За останні дні ми багато разів зупиняли для чищення і знову запускали насос станції. Але він може вийти з ладу", - пише Сегодня.

Вікторія розповіла, що найбільші забруднення йдуть в районі вул. Прилужної і Ушакова. "Київводоканал" відправив листа в экопрокуратуру, МНС, СЕС, в КМДА, щоб попередити про можливість катастрофи.

У КМДА про катастрофу поки не говорять. "Прямої загрози зупинки насосної станції я не бачу, адже вона має всі ступені захисту та надійності", - розповів начальник главку НС КМДА Віталій Пшеничний.

Повʼязані теми:

Наступна публікація