В Одесі Рішельє одягли у вишиванку

На сорочку пішло п'ять метрів тканини та три метри вишитої стрічки.

На плечах найпопулярнішого одеського пам'ятника засновникові міста Дюку де Рішельє з'явилося традиційне українське вбрання. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

На сорочку пішло п'ять метрів тканини та три метри вишитої стрічки. У вишиванці Дюк де Рішельє красуватиметься під час грандіозного фестивалю, який уже традиційно відбувається в Одесі і присвячений Дню Незалежності України.

Крім того, 24 серпня одесити та гості міста збираються створити живий ланцюг, який протягнеться від Дюка - Потьомкінськими сходами - до моря. Організатори акції сподіваються побити рекорд минулого року, коли ланцюг утворили понад три тисячі учасників.

Нагадаємо, у селі Зарваниці, що на Тернопільщині відкрили пам'ятник мігрантам-заробітчанам. Монумент відкрили у рамках Міжнародної пішої прощі мігрантів, яка тривала з 5 до 14 серпня.

На найпопулярніший одеський пам'ятник одягнули вишиванку

На сорочку пішло п'ять метрів тканини та три метри вишитої стрічки. У вишиванці Дюк де Рішельє красуватиметься під час грандіозного фестивалю, який вже традиційно відбувається в Одесі і присвячений Дню Незалежності України. 24 серпня одесити та гості міста збираються створити живий ланцюг, який протягнеться від Дюка до моря через Потьомкінські сходи. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: