Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні офіційно з’явилась нова податкова служба

В Україні офіційно з’явилась нова податкова служба

Новостворена Державна податкова служба отримала реєстрацію як юридична особа.

В Україні офіційно зареєстровано новостворену Державну податкову службу.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій, орган державної влади отримав реєстрацію як юридична особа від 17 травня.

"Ідентифікаційний код юридичної особи - 43005393, місцезнаходження юридичної особи - 04053, м.Київ, Львівська площа, будинок 8", - йдеться у реєстрі.

Керівником служби на п’ять років обрано Сергія Верланова.

Відео ТСН поспілкувалась з новим очільником податкової служби

Кабмін призначив нового очільника податкової служби. Ним став Сергій Верланов. Зараз якраз триває реформування державної фіскальної служби, а тому було оголошено конкурс окремо на очільника податкової, і на голову митниці.  

ТСН поспілкувалась з новим очільником податкової служби

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року уряд України схвалив з доопрацюванням постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби (ДФС) шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби. Це було однією з умов отримання траншу від Міжнародного валютного фонду. Раніше в інтерв'ю ТСН.ua міністр фінансів України Оксана Маркарова розповіла, як відбуватиметься процес реорганізації ДФС та чому було ухвалене рішення про розділення її на дві служби. Кабінет міністрів України вже призначив очільника новоствореної Державної податкової служби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції