Ведучі "1+1" розповіли про свої улюблені куточки України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У народного телекулинара Руслана Сенічкіна одне з улюблених місць – одеський "Привоз".

Ведучий "Сніданку з 1+1" Руслан Сенічкін та експерт проекту "На ножах", ресторатор Дмитро Борисов вже позначили на інтерактивній тревел-карті проекту "Моя країна. Прекрасна і незалежна" свої улюблені місця в Україні.

Так, у народного телекулінара Руслана Сенічкіна одне з улюблених місць - одеський "Привоз".

ППБ, Сенічкін
ТСН.ua

"Одеса - не тільки культурна столиця України, але ще і кулінарна. Улюблене місто. Перлина біля моря. Велике враження на мене справила подорож до Одеси, коли я навчився готувати справжній одеський форшмак з місцевої свіжої риби дунайки, - ділиться враженнями ведучий "Сніданку з 1+1". - Всім раджу спробувати страви унікальної одеської колоритної кухні з дуже свіжих і дійсно класних продуктів, які пропонують на знаменитому ринку "Привоз".

А ось експерт проекту "На ножах", який скоро стартує в ефірі "1+1", ресторатор Дмитро Борисов дуже любить столичну Воздвиженку.

ППБ, Воздвиженка
ТСН.ua

"Воздвиженка - елітний мікрорайон у центрі Києва. Він побудований у 2000-і роки в історичній місцевості - урочище гончарі-кожум'яки. Для мене Воздвиженка - це гастрономічний арт-квартал, зразок європейської України", - розповідає Борисов.

На інтернет-платформі спільного проекту "Першої приватної броварні" і каналу "1+1" - "Моя країна. Прекрасна і незалежна" - кожен може позначити свої улюблені місця в Україні, розповісти про них, а також додати власні фото і відео. Взяти участь у створенні наймасштабнішої тревел-карти країни українців у новому відео закликали засновник "Першої приватної броварні" Андрій Мацола та ведуча "1+1" Наталія Мосейчук.

ППБ, Мацола и Мосийчук
ТСН.ua

Нагадаємо, "Моя країна. Прекрасна і незалежна" - партнерський проект "Першої приватної броварні" і каналу "1+1", в якому показані урбаністичні та природні пейзажі України, зняті з висоти 500 метрів в різні пори року. Часто це місця, зазвичай недоступні для людських очей. Телеглядачі дізнаються маловідомі факти про Україну, про природні багатства, індустріальну спадщину і про людей, які живуть в країні. Відеосюжети транслюватимуться протягом року і завершаться до 25-ї річниці незалежності України. Також до цього часу можна буде побачити результати спільної діяльності українців, "Першої приватної броварні" і каналу "1+1" - масштабну тревел-карту країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції