Відомого музиканта затримали за підозрою у педофілії

Дата публікації
Перегляди
6478
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відомого музиканта затримали за підозрою у педофілії

Відомого акордеоніста затримала міліція / Фото: сайт Ігоря Завадського

Акордеоніста Ігоря Завадського затримали на вихідних. 24 березня в Києві не відбувся його запланований концерт.

Відомого акордеоніста, лауреата багатьох міжнародних премій,  46-річного Ігоря Завадського затримали у Києві співробітники Шевченківського РУВС нібито за підозрою в педофілії.

Про це повідомили джерела у міліції. Разом з ним нібито взяли іще одного чоловіка, пише "Сегодня".

"Так, затриманий чоловік з прізвищем Завадський, більше нічого сказати не можу", - повідомив начальник головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

У Шевченківському РУВС черговий також підтвердив, що у вихідні був затриманий Ігор Борисович Завадський, 1966 року народження, і зараз він перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Жоден з телефонів, вказаних на особистому сайті Ігоря Завадського, не відповідає.

24 березня в Києві мав відбутися концерт акордеоніста. Але в Будинку актора, де планувався захід, повідомили, що виступ Завадського було скасовано.

"Нам подзвонили і сказали, що концерту не буде через його хворобу", - відповіли в адміністрації Будинку актора. Квитки на концерт коштували від 50 до 120 грн. Колеги Завадського нічого сказати поки не можуть.

"Мені про нього нічого не відомо. Він і так нещасна людина, за що його ще затримувати", - прокоментував нардеп від ПР Ян Табачник.

Акордеоніста Ігоря Завадського затримали за підозрою у педофілії

Акордеоніста Ігоря Завадського затримали за підозрою у педофілії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6478
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація