Бойовики "ДНР" "замахнулися" на метро у Донецьку
Терористи заговори про три гілки метро в окупованому Донецьку.
Бойовики "ДНР" "замахнулися" на метро у Донецьку / © Getty Images
Бойовики так званої "ДНР" заговорили про відновлення будівництва метро в Донецьку.Про це сьогодні, 6 листопада, повідомляє агентство "РИА Новости" із посиланням на члена банди Семена Кузьменка.
"Донецьк, незважаючи на серйозні зовнішньоекономічні та зовнішньополітичні чинники, заповнюється людьми, запускаються підприємства. Люди їздять на роботу, з околиць в центр. І без метро ми не виживемо. І три гілки, які були заплановані, їх буде потрібно будувати", - зазначив Кузьменко.
Зазначимо, що рішення про будівництво метрополітену в Донецьку було прийнято в 1990 році ще за СРСР. За проектом будування було розраховане на 10 років. Будівництво розпочато в 1993 році. Запуск Першої черги планувався в 2005 році, пізніше був призначений на 2011 рік. Однак через певні труднощі проект призупинили.
Нагадаємо, у "ДНР" за допомогою фотошопу намалювали 150 тисяч людей на "день прапора". На реальному фото видно, що людей набагато менше.