Бойовики намагалися прорватися в районі Донецького аеропорту та Саханки - Тимчук

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бойовики намагалися прорватися в районі Донецького аеропорту та Саханки - Тимчук

Reuters

Північніше Саханки група бойовиків спробувала під прикриттям вогню БТР-80 заглибитися в бойові порядки сил АТО.

Протягом останніх декількох діб одразу на декількох ділянках фронту на Донбасі фіксується застосування бойовиками одноманітної тактики дій проти сил АТО.

Як пише керівник ІС, нардеп Дмитро Тимчук, піхотні групи гібридної армії РФ, зближуючись з позиціями українських військ для обстрілу, діють під прикриттям бронетехніки, використовуючи її для підвищення мобільності вогневих груп.

"На приморському напрямку північіше Саханки група бойовиків спробувала під прикриттям вогню БТР-80 заглибитися в бойові порядки сил АТО. Поки БТР інтенсивним вогнем з штатного озброєння відволікав увагу українських військ, група бойовиків з лісопосадки намагалася проникнути в тактичний тил сил АТО. Особовий склад одного з передових підрозділів українських військ відкрив щільний кулеметно-автоматний вогонь. Після перестрілки бойовики відійшли на вихідний рубіж", - йдеться в повідомленні.Крім того, подібним чином бойовики діяли і в районі північніше території колишнього Донецького аеропорту.

"Найманці під прикриттям трьох БМП-2 спробували з боку Спартака і аеропорту просунутися у бік селища Опитне. Вони прикривалися інтенсивним вогнем бойовиків. Після відкриття вогню у відповідь, в результаті перестрілки, бойовики відійшли на вихідний рубіж", - додав Тимчук. 

Нагадаємо, що бойовики зосередили майже всі обстріли на Донецькому напрямку.

 

Оперативные данные группы "Информационное Сопротивление".На протяжении последних нескольких суток сразу на нескольких ...

Posted by Дмитрий Тымчук on 26 ноября 2015 г.
Наступна публікація