Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двоє бійців підірвалися на невстановленому боєприпасі: у якому стані військові

Військовим зробили операції.

У вівторок, 12 листопада, за офіційною версією штабу ООС, двоє бійців підірвалися на невстановленому боєприпасі. Військових спочатку доправили у Волноваху, де зробили першу операцію, а потім до шпиталю в Харкові. У якому стані перебувають військові, у сюжеті ТСН.19:30.

Поранення отримав командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, полковник Євген Коростельов. Він втратив частину правої ноги та ліву стопу. Офіцер втратив забагато крові. Зберегти потрощені ногу та ступню медикам не вдалося.

Зараз командир бригади перебуває на апараті штучного дихання. Його стан медики називають вкрай тяжким, поки що утримуються від будь-яких прогнозів та готують бійця до повторної операції.

"Це буде повторна хірургічна обробка з виявлення всіх нежиттєздатних тканин. Дуже багато інородних тіл, зокрема, металевих осколків. Деякі з них видалені. а деякі не будуть видалятися, бо дуже дрібні. В одного військового - вибухове поранення. В іншого - множинні осколкові поранення", - каже начальник клініки ушкоджень Військово-клінічного центру Північного регіону Олександр Бородай.

Відео Двоє військових підірвались на Донбасі: в якому стані поранені бійці

Це був підрив на невстановленому боєприпасі - така офіційна версія штабу ООС. Військових одразу доправили у Волноваху. Там зробили першу операцію, а згодом поранених доправили гелікоптером до шпиталю в Харкові. Подробиці – далі в сюжеті.  

Двоє військових підірвались на Донбасі: в якому стані поранені бійці

В іншого пораненого, молодшого лейтенанта Шаршукова, командира взводу гірсько-піхотної бригади - важке поранення стегна й множинні осколкові поранення. Медики запевняють, що йому ампутація не загрожує. Військовий перебуває при свідомості, у стабільному стані.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний.

Вибір редакції