Тіло загиблого працівника ОБСЄ евакуювали на підконтрольну Україні територію

Наразі розслідування інциденту перебуває в межах компетенції місії.

Тіло загиблого працівника ОБСЄ евакуювали на підконтрольну Україні територію

© УНІАН

Тіло загиблого під час підриву на міні на Луганщині спостерігача ОБСЄ доправили на підконтрольну Україні територію.

Про це заявив прес-офіцер української сторони СЦКК Дмитро Струтинський в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Відповідно до встановлених правил і звернення представників СММ ОБСЄ українською СЦКК було опрацьовано питання щодо затвердження "режиму тиші" на напрямку Первомайськ-Молодіжне-Попасна та надання коридору для евакуації тіла загиблого. Вчора близько 22:00 тіло було евакуйовано на територію, підконтрольну Україні", - розповів він.

Водночас, за його словами, ще двоє постраждалих спостерігачів ОБСЄ перебувають в одній із лікарень окупованого Луганська.

Також прес-офіцер зазначив, що розслідування інциденту перебуває в межах компетенції місії ОБСЄ, проте, чи матимуть українські правоохоронці доступ до слідчих дій, наразі невідомо.

Нагадаємо, 23 квітня в результаті вибуху автомобіля ОБСЄ біля села Пришиб на окупованій території Луганщини загинув один член місії, ще двоє отримали поранення. У місії уточнили, що шестеро патрульних рухалися на двох броньованих транспортних засобах, коли стався вибух.

Народний депутат України і член колегії у Міністерстві внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що загиблим виявився громадянин Великобританії Джозеф Стоун. Агентство Reuters з посиланням на МЗС Австрії повідомляло, що загиблий працівник ОБСЄ був громадянином США.

Також в результаті вибуху була контужена громадянка Німеччини Іва Гнелін. Вона була доставлена до лікарні Луганська, де їй надали медичну допомогу.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie