У "ДНР" проводять масовий призов і нарощують терористичні підрозділи

Близько 60% чоловіків, які отримали повістки, проігнорували цю вимогу і не прибули до військкоматів.

У так званій "ДНР" вживають заходи для доукомплектування терористичних підрозділів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України і координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Командуванням "1-го АК ДНР" приймаються заходи щодо доукомплектування частин і підрозділів особовим складом до штатної потреби, в т. ч. за рахунок призову на військову службу місцевого населення. У той же час, спостерігається відверте небажання місцевих жителів вступати в ряди терористів", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в смт Пантелеймонівка місцевим чоловікам масово вручають повістки.

"Зокрема, у смт Пантелеймонівка (п. р. т. в Горлівській міськраді Донецької області) військовозобов'язаним чоловікам були вручені повістки з вимогою прибути до військкомату. Однак, згідно з рапортом керівництва військкомату, близько 60% отримали повістки проігнорували цю вимогу", - написав нардеп.

За словами Тимчука, поточний некомплект особового складу підрозділів "1-го АК ДНР" в основному покривається за рахунок доукомплектування російськими найманцями.

"Так, у військкомат у н. п. Макіївка прибула група (близько 25 осіб) найманців з Санкт-Петербургу (РФ), більшість з яких раніше брали участь у бойових діях у Чечні. Найманці направляються на посади заступників командирів взводів мотострілкових і мінометних підрозділів", - додав він.

Нагадаємо, також Дмитро Тимчук повідомив про численні захворювання бойовиків терористичних "ДНР" і "ЛНР". За його словами, серед бойовиків є ВІЛ-інфіковані. Крім того, через порушення санітарних норм у з'єднаннях та частинах "ДНР" був зафіксований випадок масового захворювання на коросту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: