Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Інтернеті з’явилися кадри з місця підриву чотирьох дітей на міні біля Горлівки

Загиблим було від 10 до 12 років.

Четверо підлітків підірвалися на протипіхотній міні поряд з окупованою Горлівкою. У мережі з'явилося відео, на якому посеред лісу лежать тіла трьох загиблих дітей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ще один хлопчик, який ішов позаду компанії, нині з численними тяжкими пораненнями лежить у лікарні. "Всім дітям було від 10 до 12 років. Хлопець знаходиться в місцевій лікарні міста Горлівка. Він ішов останній, йому просто пощастило, його відкинуло вибуховою хвилею", - пояснив представник омбудсмена на Донбасі Павло Лисянський.

ВідеоТроє молодих хлопців загинули від вибуху протипіхотної міни в Горлівці

Четверо підлітків підірвалися на протипіхотній міні в окупованій Горлівці. Троє загинули, один - у лікарні з численними тяжкими пораненнями. На трагедію вже відреагувало посольство США в Україні. У соцмережі дипломати наголошують, що Горлівку контролює Росія, і просять Москву вплинути на бойовиків, які перетворили Україну на одну з найбільш замінованих країн світу.

Троє молодих хлопців загинули від вибуху протипіхотної міни в Горлівці

На трагедію вже відреагувало посольство Сполучених Штатів в Україні. У соцмережі дипломати наголосили, що Горлівку контролює Росія. І попросили Москву вплинути на бойовиків, які перетворили Україну в одну з найбільш замінованих країн світу. 

Як повідомлялося, 30 вересня під окупованою бойовиками Горлівкою вибухнула протипіхотна осколкова міна, унаслідок чого загинули діти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції