Компанія Parallel реалізує зимовий бензин класу D Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
820
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Компанія Parallel реалізує зимовий бензин класу D

Компанія Parallel реалізує зимовий бензин класу D

У бензині зимового класу D більше легких вуглеводнів, відповідно, менша щільність, а отже, вони краще випаровуються при низькій температурі.

У мережі під ТМ Parallel почалася реалізація зимового бензину класу D (http://parallel.ua/products/fuel/). Такий бензин максимально адаптований для роботи в морозну погоду і може забезпечити безперебійну роботу автомобіля в цей період.

"У бензині зимового класу D більше легких вуглеводнів, відповідно, менша щільність, а отже, вони краще випаровуються при низькій температурі навколишнього середовища, відповідно, холодний двигун на морозі з таким паливом заводиться набагато легше, - говорить директор з якості компанії "Паралель" Олександр Тітов, - автомобіль стає потужнішим, так як вуглеводні, які вже випарувалися, більш повно згоряють у двигуні, що, до того ж зменшує кількість шкідливих викидів в атмосферу".

У мережі АЗК мережі під ТМ Parallel до кінця зими буде продаватися тільки бензин D класу, який представлений лінійкою фірмових бензинів Perfekt 95 і Perfekt 92, а також маркою А - 95 євро.

"Перед зміною одного сезонного палива на інше немає необхідності в спеціальній підготовці паливної системи. Вибираючи бензин D класу, автомобілісти зможуть розраховувати на надійну і стійку роботу двигуна в суворих зимових умовах, - підкреслив директор з якості компанії Parallel Олександр Тітов.

Довідка :

ТОВ "Паралель -М ЛТД" - Мережа під брендом " Паралель " сьогодні налічує 117 АЗК , з них 36 АЗС є джоберами компанії, що використовують бренд "Паралель" на підставі відповідного договору ( 20 АЗС компанії "Донбаснафтопродукт" та 16 АЗС компанії "Нефтепромторг" ) . Також Параллель" використовує торгову марку "Гефест" у Запорізькій області та АР Крим (всього 2 АЗС) і торгову марку PitStop в м.Донецьку (1 АЗК), ще 12 АЗС компаній "Донбаснафтопродукт" ( 8 ) і "Нефтепромторг " ( 4 ) реалізують паливо компанії "Паралель" у мережі своїх АЗС.

Бренд "Паралель" сьогодні представлений в Донецькій, Луганській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

Компанія "Паралель" у 2012 році стала членом Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів з метою впроваджувати принципи Всесвітньої паливної хартії в Україні

Статутний капітал ТОВ "Паралель -М ЛТД" контролює компанія Parallel Nafta LTD, дочірня компанія Групи СКМ. 100 % акцій Компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Дата публікації
Перегляди
820
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація