Гіперкари Bugatti Divo розпродали по 7,9 млн євро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього буде зібрано 40 автомобілів.

В Інтернеті розпродали гіперкари Bugatti Divo, які випустять лімітованою серією у 40 одиниць. Вартість одного авто – 7,9 млн євро, але спочатку їх продавали по п'ять.

Виставив автівки мюнхенський автодилер DI Automobile на сайті Mobile.

Divo отримає той же 8,0-літровий двигун W16, що і модель Chiron. Мотор розвиває потужність 1500 к. с. і крутний момент 1600 Нм, що достатньо для подолання першої сотні менш ніж за 3 секунди.

Порівняно з Bugatti Chiron, на базі якого він побудований, гіперкар отримає поліпшену підвіску і чіткіше рульове управління, а також на 35 кг меншу вагу. Його максимальна швидкість обмежена до 380 км/год, бо Bugatti стверджує, що на ринку немає шин, здатних витримувати більше прискорення.

Гіперкар вийшов вдвічі дорожчим, ніж 1500-сильний Bugatti Chiron, або в три-чотири рази дорожчим, ніж Bugatti Veyron, залежно від стану – цей автомобіль випускався з 2005 по 2015 рік.

Очікується, що автомобілі будуть повністю побудовані і потраплять власникам наприкінці 2019 року.

Нагадаємо, що суперкар Nissan GT-R50 почали продавати за $1,12 млн. Від звичайного GT-R новинка відрізняється повністю новим кузовом, світлотехнікою і унікальним варіантами забарвлення кузова – наприклад, як на представлених фотографіях, на яких машин виконана в яскраво-синьому кольорі з золотистими акцентами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції