Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держкіно екранізує роман про булінг української письменниці Анастасії Нікуліної

Тепер для авторки “Сіль для моря” стає дебютом удруге: кінематографічним.

У Держкіно екранізують роман про булінг української письменниці Анастасії Нікуліної, повідомляє Рубрика.

Згідно із результататами Одинадцятого конкурсного відбору кінопроєктів з-поміж 279 поданих робіт лише 101 стали переможцями та отримають фінансову підтримку.

У категорії “Ігрові короткометражні фільми-дебюти” фінішувала стрічка “Сіль для моря” за романом “Сіль для моря, або Білий Кит” Анастасії Нікуліної, що вийшла друком 2017 року у видавництві Vivat.

Автор торкається непростої теми: булінгу та шеймінгу в школах, дитячого суїциду, небезпеки онлайн-спілкування.

Сіль для моря, або Білий Кит” Анастасії Нікуліної, що вийшла друком 2017 року у видавництві Vivat.
vivat-book.com.ua

“Колись я викладала в інстаграмі короткі казки за тегом #збірка_чарівних_історій. Саме в той період я написала коротенький уривок про дівчину, яка втікає від своїх мучителів на берег моря, бо тільки море не знущається з неї і завжди може зрозуміти. Цей пост зачепив читачів і вони попросили продовження. Ще за кілька постів прийшла назва – “Сіль для моря”. А ще згодом – кістяк історії”,- розповідає  письменниця ідею написати книжки. 

За словами Анастасії, екранізація роману – це чи не мрія кожного автора. Проте результату передує складний процес, що складається з ланцюжка режисер-письменник-видавництво-проєкт-конкурс-перемога-екранізація.

Анастасія Нікуліна — українська письменниця, народилася та проживає у Львові.

Авторка творів у стилях гостросоціальна проза, реалізм, підліткової літератури(англ. young-adult), фентезі, антиутопія, містика, казка, роман, пригоди, драма. Друкувалась у Львівській періодиці. Також писала під псевдонімом Іва Шон.

Дебютний роман авторки "Сіль для моря, або Білий Кит" здобув міжнародну українсько-німецьку літературну премію імені Олеся Гончара 2018 року у номінації "Проза" та відзнаку "Найкраща книжка для підлітків" за підсумками року премії "Глиняний кіт — 2018".

Нагадаємо, у Києві розпочалися знімання пригодницького вестерну - "Шевченко: перший самурай" та історичної біографічної драми "Інший Франко". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції