П'ять дитячих книжок під ялинку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Книжки, які стануть чудовим подарунком до новорічних свят.

Видавництво #книголав до сезону новорічних свят підготувало різножанрові новинки ‒ книжки для дітей будь-якого віку про диво Різдва, видатних українок, атлас смаків про подорожі й кулінарні відкриття… Далі – більш докладно.

Доктор Сьюз "Про Грінча, який украв Різдво"

Що є найбільшим Різдвяним дивом? Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого Грінча. Якось, напередодні свята, він вирішує вкрасти у мешканців міста Хтовіль Різдво – іграшки, наїдки та навіть ялинки. Грінча дратує радість і сміх інших. Чи вдасться його злий замисел?..

"Про Грінча, який украв Різдво" відомий твір Доктора Сьюза, що вийшов далекого 1957 року, здобувши величезну популярність серед маленьких читачів. Книжка стала основою для кількох мультфільмів, а також екранізації, головну роль в якій зіграв відомий комедійний актор Джим Керрі. "Про Грінча, який украв Різдво" увійшла до рейтингів "100 найкращих ілюстрованих книжок" за версією School Library Journal та "100 найкращих дитячих книжок" Національної асоціації освіти США. Українською книжка вийшла у перекладі Мар’яни Кіяновської з авторськими ілюстраціями Доктора Сьюза. "Про Грінча, який украв Різдво" сподобається читачам від трьох років.

Книжки під ялинку_4

Євгенія Попова, Лілу Рамі "Один, два, три – знайди! Новорічна шукалочка"

"Один, два, три – знайди!" створена для розглядання, усміхання та виконання завдань, які вимагатимуть від маленьких читачів посидючості та уважності.

Знайти ельфів, які втомилися пакувати подарунки й поснули, порахувати пряничні хатки, вгадати, які герої книжки прикрасили ялинку – все це справи для тих, хто любить роздивлятися малюнки та з нетерпінням чекає на власне Різдвяне диво. Атмосферні авторські ілюстрації та цікаві завдання допоможуть створити святковий настрій, захоплять дитину й батьків, які неодмінно мають долучитися до виконання святкових завдань.

Книжки під ялинку_2

Катя Бабкіна, Марк Лівін "Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків"   

Збірка п’ятдесятьох життєписів видатних українок, до якої увійшли оповіді про Катерину Білокур, Лесю Українку, Лілію Пустовіт, Ліну Костенко, Ольгу Харлан, Софію Яблонську тощо. Авторами текстів стали Катерина Бабкіна та Марк Лівін, ілюстрацій ‒ Анна Сарвіра та Юлія Тверітіна. Книжка створена, "щоби захоплюватися не завжди простими життями та не завжди справедливо оціненими досягненнями українських жінок та дівчат усіх часів, їхнім професіоналізмом, вірністю своєму покликанню, їхньою працею на користь усього людства". "Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків" увійшла до короткого списку конкурсу "Найкращий книжковий дизайн", що проходить у рамках Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал".

Книжки під ялинку_7

Зої Бейзер, Джо Шарп "Навколо світу з Інгридиками. Атлас смаків"

Автори видання вигадали цілу команду інгридиків – відважних дослідників їжі. Разом із ними дорослі й малі читачі вирушать у подорож континентами та країнами у пошуках дивовижних смаколиків. Південна Америка, Європа та Середземномор’я, Азія та Австралія – звідусіль можна привезти рецепти, які урізноманітнять щоденний раціон родини. Мексиканські гострі вуличні загортанці, сирно-цибулевий пиріг із Британських островів, тайська овочева веселка та ще багато екзотичних, але легких у приготуванні страв, можуть з’явитися на вашому столі, якщо будете уважно виконувати рекомендації інгридиків, а головне – готуватимете усією родиною. З героями книжками цікаво читати, готувати й подорожувати. Атлас смаків має докладні яскраві ілюстрації, а покрокові рецепти супроводжуються фотографіями. Книжка буде цікавою для дітлахів від семи років та їхніх батьків, що цікавляться подорожами й кулінарією.

Книжки під ялинку_1

Алекс Фріт, Еліс Джеймс "100 фактів про космос"

Весела, дотепна та дуже змістовна – ця книжка подає відомості про історію вивчення космосу, розташування у Всесвіті Землі, утворення Сонячної системи, дослідження планет роботами тощо. Оперуючи цифрами, використовуючи зрозумілі приклади, "100 фактів про космос" пояснює, що таке гравітація, розповідає про злиття галактик, магнітні бурі та інші явища. Книжка містить цікавинки, про які не дізнаєшся навіть у школі. Скільки сміття на Місяці залишила команда "Аполона-11" після висадки на нього? З чого розпочати колонізацію Марса? Скільки жінок і чоловіків брали участь в польотах за межі Землі? Що робили в космосі плодові мушки й тихоходи? "100 фактів про космос" дивуватимуть як юних читачів, так і їхніх батьків. Книжку рекомендовано для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Книжки під ялинку_3

Залиште свій коментар

Вибір редакції