Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проект вміщує 1200 непересічних фактів про Україну та українців.

31 січня у креативному просторі IZone відбулась масштабна презентація національного проекту "Книга-мандрівка. Україна". Книжка реалізована видавництвом #книголав та командою креативної агенції Green Penguin.

Проект вміщує 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Формат книжки особливий — не довідник і не підручник. Це карта-розповідь, на якій зазначені найцікавіші історико-географічні та статистичні факти про країну в авторських ілюстраціях. До її створення залучили експертів з різних галузей, а також підготували унікальні мапи українських міст і областей в авторських ілюстраціях. Книжка побудована так, що цікава і дорослим, і дітям.

"Книга-мандрівка. Україна" великоформатне видання, де кожна область України представлена ілюстрованою мапою, сповненою цікавих, важливих, але часто маловідомих фактів про кожен край. Під одною обкладинкою зібрано 30 яскраво ілюстрованих карт: Україна, Київ, Львів, Одеса, Харків, 24 області та Крим. Особистості, що надихають, дива природи, історичні події, культурні феномени, архітектурні шедеври, визначні винаходи та економічні об’єкти.

"Ідея створити цю книжку народилася кілька років тому: надто багато змінилося в житті країни, і ми не могли бути осторонь. Революція гідності виявила готовність кожного будувати нову Україну, створювати її новий імідж незалежної, сильної та перспективної держави, яка має що сказати світу", — коментує авторка та співзасновниця агенції Green Penguin Ірина Тараненко.

"Україні справді бракувало такого класного проекту — про нас, але без соняшників та шароварів, та про те, наскільки крута та дивовижна наша країна, як багато в нас цікавинок, окрім Одеси та Львова. Ця книжка — чудова нагода розповісти дитині чи дізнатись самому про нашу історію, можливості, міфи та причини для гордості" — розповідає Світлана Павелецька, партнер видавництва #книголав.

Презентацію книжки відвідали сотні шанувальників проекту та українські селебріті. Серед яких були: ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин, вокаліст гурту "O.Torvald" та представник України на конкурсі "Євробачення-2017" Женя Галич, актори популярного серіалу "Школа" Альона Курта та Яніна Андреєва, фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя, актор Остап Ступка, співачка Марічка Яремчук, ведучий і актор Юрій Горбунов.

Більше про книжку можна дізнатися на офіційному сайті проекту "Книга-мандрівка. Україна" та на сторінці у Facebook.

Придбати "Книгу-мандрівку. Україна" можна у книгарнях України та в інтернет-магазинах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції