У Києві відбудеться презентація нового роману Василя Шкляра "Характерник"

Дата публікації
Перегляди
1053
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві відбудеться презентація нового роману Василя Шкляра "Характерник"

Фото: ТСН.ua

Роман вийшов друком цьогоріч у вересні. 

16 жовтня 2019 року у Києві у відбудеться презентація нового роману Василя Шкляра "Характерник". Про це йдеться на офіційній сторінці "Видавництва "КСД" у Facebook. 

У новому романі автор описує події доби козацтва: "У другій половині ХVІІ століття в Запорозькій Січі сталася неймовірна подія, яку зафіксовано в архівах тодішньої Московії і яку не оминув увагою жоден доскіпливий хроніст козаччини. Та особливого чару ця пригода набуває під пером письменника, що на основі документальних джерел творить яскраву історичну реальність з життя "лицарів списа і шаблі". Кошовий Сірко, кинувши виклик самому цареві, розпочинає велику, вкрай небезпечну гру з Москвою. І треба зробити неможливе, аби в цьому поєдинку зберегти козацьку честь і гідність матері Січі. Хто просуне голову в пащу скаженого звіра?", - йдеться у повідомленні.

Детальна інформація презентації за посиланням

Василь Шкляр — один з найвідоміших письменників сучасної України. Кожна його книжка стає бестселером. Письменник є лауреатом багатьох літературних премій. 2011 року відмовився прийняти з рук антиукраїнської влади присуджену йому Національну премію імені Тараса Шевченка. 

Нагадаємо, 5 грудня 2019 року у кінотеатрах України відбудеться прем’єра повнометражної історичної драми "Чорний ворон"

Василь Шкляр розповів про екранізацію свого роману “Чорний ворон”

Василь Шкляр розповів про екранізацію свого роману “Чорний ворон”
Наступна публікація