Василь Шкляр став лауреатом премії імені Василя Симоненка

Дата публікації
Перегляди
556
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Василь Шкляр став лауреатом премії імені Василя Симоненка

Фото: ТСН

У жовтні цього року автор презентував новий роман "Характерник".

Письменник Василь Шкляр став лауреатом премії імені Василя Симоненка у номінації за найкращий художній твір. Про це йдеться на сторінці Національної спілки письменників України у Facebook. 

Журі премії визначила найкращим твором роман – "Троща", який було видано 2017 року в харківському видавництві "КСД". Це роман про УПА, про бандерівців, про бандерівське підпілля, про часи, які розпочалися в другій половині 40-х років ХХ століття, коли завершилася збройна боротьба на два фронти.

Всеукраїнська літературна премія імені Василя Симоненка — нагорода для вшанування пам'яті поета Василя Симоненка. Призначена для підтримки молодих талантів, заохочення професіональних і непрофесіональних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, до написання високохудожніх літературних творів громадянського звучання, спрямованих на побудову незалежної демократичної України.

2012 року премію заснували Черкаська обласна організація НСПУ й Національна спілка письменників України, за підтримки Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка та Ліги українських меценатів.

2014 року обласну літературну премію імені Василя Симоненка (її інша назва — літературна премія "Берег надії" імені Василя Симоненка) та Всеукраїнську літературну премію імені Василя Симоненка об'єднано в одну – Всеукраїнську літературну премію імені Василя Симоненка. До засновників долучилися Черкаська обласна державна адміністрація і Черкаська обласна рада.

Ця щорічна премія поділяється на дві номінації: "За найкращу першу поетичну збірку" (поетичний дебют) і "За найкращий художній твір" (поезія, проза, драма). Премію вручають у Черкасах до дня народження Василя Симоненка – 8 січня.

Нагадаємо, Василь Шкляр озвучив фільм "Чорний ворон", знятий за мотивами його роману. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
556
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація