Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вся правда про українські в’язниці – книга

Книга являє собою роздуми про життя людини, засудженої до вищої міри покарання. Автор розповідає про непросту і трагічну долю злочинців, умови їх утримання, інтереси і спосіб життя.

Видавництвом "ОВК" нещодавно була видана унікальна книга "Останній статус", яка писалася потай кілька років в’язнем Вінницької в’язниці для довічно ув’язнених Сергієм Заболотним.

"Останній статус" - це статус довічно ув’язненого, це погляд на українську тюремну систему зсередини очима людини, у якої немає шансу вийти на свободу. У творі розкриваються події, пережиті особисто автором книги, в тому числі арешт, розміщення в СІЗО, винесення йому смертного вироку і написання даної роботи. Він звертається до суспільства і до кожного з нас: "У в’язниці я не зустрічав жодної людини, яка не пошкодувала би про вчинки, які привели її сюди, і, по суті, які завершили її людське життя". Книга заснована на реальних подіях і буде цікава широкому колу читачів. 

"Я думаю, що ця книга, написана на туалетному папері, ціною здоров’я автора, в нелюдських умовах, все-таки увійде в історію української літератури, може, не завдяки красному слову чи захоплюючому сюжету, а через те, що деякі слова в цій книзі написані кров’ю, стражданнями і болем пережитого Сергієм Заболотним"- сказав Президент Видавництва "ОВК" Михайло Коротюк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції