Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
12 тисяч доларів потрібні на операцію Вероніки

Батьки дитини благають про допомогу

Життя Лаврінової Вeронічки, якій лише 4 рочки, стоїть під загрозою. У дитини рак пeчінки 4 стадії з мeтастазами на праву лeгeню.

Історія боротьби дитини почалася з 1 сeрпня, коли дитина опинилась в лікарні. «Близко трьох тижнів не могли діагностувати, чим саме ми хворіємо. Було відомо лише, що це пухлина. Вже пройшовши детальний аналіз в онкологічному диспансері встановили точний діагноз "Гепатобластома печінки". Шансів лікарі не давали взагалі, та попереджали, що хімія це дуже великий ризик, але в одночас і останній шанс», - розповідає мама дівчинки.

Дитина вже пройшла вже 6 хімій, і далі дитину готують до операції, але її готова провести лише одна приватна столична клініка. «Лікарі державних лікарень не хочуть братись за таку операцію, так як пухлина знаходиться на 3-х венозних венах, і дуже великий ризик втратити мою квіточку на операційному столі. За нас готов взятися лише один лікар з приватної клініки, але коштуватиме це близько 12 тисяч доларів (300-360 тис.грн.) по калькуляції клініки. Операцію назначили на 25 лютого 2020 року. На даний момент у нас немає можливості здійснити оплату такої дороговартістної операції, тому просимо допомогти у всіх небайдужих, допоможіть моїй донечкі пізнати цей світ», - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 2186 6493

Лаврінова Софія Віталіївна (мама)

Залиште свій коментар

Вибір редакції