Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
20 тисяч євро потрібні на порятунок життя Ярославки

20 тисяч євро потрібні на порятунок життя Ярославки

Дитину батьки мріють повести на лікування до Німеччини

У січні у 2-річної Ярославки з'явилося новоутворення, яке швидко росло і за направленням лікарів з м.Шостка в Суми була зроблена операція з його видалення. Реабілітація минула успішно, дівчинка була активною, енергійною, але в кінці березня з'явилося нове утворення, вже в іншому місці.

«Поставили діагноз герміногенна пухлина. Це вроджена пухлина. Хіміотерапію потрібно було робити ще після першої операції в січні. А оскільки Ярославі перед операцією зробили неточне обстеження, характер пухлини був встановлений неправильно, відповідно втратили багато часу і шансів на успіх! Нас готові прийняти до Німеччини на лікування, але це 20000 тисяч євро для початку», - розповідають рідні дівчинки.

Для молодої сім'ї, де тато водій, а мама вчитель - сума для лікування дівчинки просто нечувана! Зараз дівчинка почала лікування в Сумах, адже втрачати жодного дня не можна. Батьки ведуть збір у соціальних мережах, але він йде недостатньо активно, тому вони просять про допомогу у всіх небайдужих.

«Ми віримо в добро, ми віримо в світле майбутнє нашої малої і прошу вас не залишатися байдужими !!! Допоможіть хто чим може! Хто добрим словом, хто молитвою, хто фінансово!» - просить мама дитини

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Картка Шевцова Романа 5168742726969904

Картка Шевцова Євгена 5168757342738939

Залиште свій коментар

Вибір редакції