Допоможіть Микиті пройти потрібну реабілітацію

Дата публікації
Перегляди
3788
Допоможіть Микиті пройти потрібну реабілітацію

Дитині готові допомогти лікарі.

Сім'я Верлатих просить допомоги у лікуванні молодшого сина Микитки. Малюк народився під час складних пологів і лікарям кілька тижнів доводилось боротися за його життя.

"Микитці до 5 років ми майже весь час шукали діагноз по лікарнях: в Бердянську, Запоріжжі, Дніпропетровську, Києві, Німеччини, Грузії. Провели безліч обстежень, консультацій та генетичних тестів, але час йде, і Нік не вмів навіть голову тримати і не видавав звуків. У липні 2019 року ми їздили з Микиткою до Борисполя на реабілітацію. Це була перша в його житті, ми трохи боялися, але марно, нам дуже сподобалося, Микитка за курс навчився тримати голову, підкачав м'язи спини і ось - ось навчитися сидіти самостійно", - радіє мама малюка. 

Звичайно, що батьки мріють і надалі лікувати сина, щоб він міг стати ще більш самостійним, але потрібні кошти. 

"Поки ми знайшли найоптимальніше лікування, при якому можливі реабілітації. Кожна реабілітація робить малюка на крок ближче до самостійності, для нього це так важливо. Він безмежно радіє словами "Микитка сам". Наша сім'я, де тато автослюсар, не в силах витягнути чергову дорогу реабілітацію, просимо всіх небайдужих допомогти нам поставити нашого богатиря Микиту на ніжки", - каже мама Микитки. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4991 1955 5934 

Верлатая М. О.