Допоможіть Микиті здолати епілепсію

Дитині готові допомогти німецькі лікарі.

Сім'я Верлатих просить допомоги у лікуванні молодшого сина Микитки. Малюк народився під час  складних пологів і лікарям кілька тижнів доводилось боротися за його життя.

"В період перебування Микитки в реанімації лікарями було поставлено дуже багато діагнозів, наслідків важких пологів. Найбільше засмучують численні епінапади, які бувають у Микитки до 70 разів. Дуже важко дивитися на свою дитину і бачити як він страждає і мучиться", - розповідає мама хлопчика.

Батьки почали шукати виходи на іноземні клініки, які змогли б їм допомогти. Відгукнулася клініка Доркмунда (Німеччина), яка дає великі шанси на одужання Микитки.

"Вартість лікування становить 8000 євро, це непідйомна сума для сім'ї Верлатих, де годувальником є один тато Микити. Але якщо є хоч один шанс, що добрі люди відгукнуться і допоможуть повернути хлопчику здорове дитинство, чому ж не скористатися цим шансом. Адже немає нічого в цьому світі важливіше, ніж врятоване життя дитини. Благаємо всіх і кожного, не проходьте повз болю Микитки та відчаю батьків. Їм дуже потрібна допомога і підтримка", - просять волонтери, які допомагають родині.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7573 1015 6148

Верлатая М. О.

https://vk.com/pomogitenikite

Залиште свій коментар

Наступна публікація