Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Микиті пройти потрібну реабілітацію

Дитині готові допомогти лікарі.

Сім'я Верлатих просить допомоги у лікуванні молодшого сина Микитки. Малюк народився під час складних пологів і лікарям кілька тижнів доводилось боротися за його життя.

"Микитці вже 4 роки і майже весь цей час ми шукали діагноз по лікарнях: в Бердянську, Запоріжжі, Дніпропетровську, Києві, Німеччини, Грузії. Провели безліч обстежень, консультацій та ген.тестов., але час йде і в свої 4 рочки Нік не вмів навіть голову тримати і не видавав звуків. У липні цього року ми їздили з Микиткою до Борисполя на реабілітацію. Це була перша в його житті, ми трохи боялися, але марно, нам дуже сподобалося, Микитка за курс навчився тримати голову, підкачав м'язи спини і ось - ось навчитися сидіти самостійно", - радіє мама малюка. 

Звичайно, що батьки мріють знову потрапити на лікування з сином, щоб він міг стати ще більш самостійним, але потрібні кошти. 

"Ми записалися на наступний курс взимку, адже не можна втратити ці вміння,  ми просто не знаємо як бути з  фінансуванням, просимо про допомогу всіх небайдужих назбирати суму", - каже мама Микитки. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4991 1955 5934

Верлатая М. О.

Залиште свій коментар

Вибір редакції