Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Галина просить про допомогу добрих людей

230 тисяч гривень коштує препарат, який доводить свою ефективність у боротьбі з хворобою.

Зараз стан Галини стабільний, але її хвороба – розсіяний склероз - вкрай підступна і погіршення може початися будь-якої миті, щоб цього не допустити потрібне лікування.

«Вперше захворювання виявилось в 2002 роцi у виглядi зорових порушень i порушень вестибулярного апарату, а також слабкостi. Пройшла лікування в приватній клiнiцi i настала ремiсiя. Пicля цього Галина продовжила звичайне життя - має чоловiка, а також двох дiток. В 2012 роцi пiсля пологiв у Галини стався рецидив хвороби, який виявився ще бiльшими зоровими порушеннями - косоокістю, i вона стала практично повністю нерухома, а також мала порушення тазових функцiй», - розповідають друзі жінки.

Тоді жінка потрапила до Центру розсіяного склерозу в м. Київ, пройшла лiкування i тепер має 3 групу iнвалiдностi.

«Щороку хвороба прогресувала i пicля останнього разу лiкар запропонувала такий новітній препарат, який призупиняє прогресування хвороби. Галинi пicля прийому гормонiв стає краще, отже потрiбно закрiпити цей стан, щоб не впасти в повну iнвалiдизацiю. Цей препарат коштує 233 тис. грн за 600мг. Родина просить допомоги в зборі коштiв, бо сума для них досить висока», - просять друзі.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5168 7426 0017 6477

Богатих Галина Миколаївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції