Рідкісна хвороба руйнує кістки крихітного Романчика

Рідкісна хвороба руйнує кістки крихітного Романчика

Дата публікації
Перегляди
2240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рідкісна хвороба руйнує кістки крихітного Романчика

Малюка готові рятувати в Туреччині.

Роману 1,3 року - діагноз: гістіоцитоз з клітин Лангерганса - це рідкісне захворювання, яке руйнує кісткову тканину малюка. У дитини уражені череп, хребет і вже одне з ребер «з'їла хвороба». Хвороба настільки рідкісна і мало вивчена, що довгі місяці лікарі навіть не могли її припустити.

Історія Романчика почалася, коли йому було 3 місяці, з'явилася висипка, різні лікарі у різних лікарнях призначали різне лікування, але висип з’являвся знову і більш сильний. До того ж, за рік життя у нього 3 рази був отит.

«І в січні знову отит, і лімфовузли за вушком, а пізніше шишки біля скронь. У лютому поїхали знову в Дніпро на обстеження, там припустили, що у нас рідкісне захворювання - гістіоцитоз. Нас відправили в Нікополь зробити рентген і здати аналізи. Дослідження показали руйнування кісткової тканини черепа. Відразу поїхали до Дніпра і зробили КТ, там виявили множинні руйнування кістки черепа, пошкодження хребта, а також практично немає 6-го ребра», - розповідає мама хлопчика.

Дитину негайно треба рятувати, але лікарі в Україні майже не мають досвіду боротьби з маловивченою хворобою. Готові дитину прийняти лікарі в Туреччині.

«Туреччина надіслала рахунок на лікування в суму 77575 € і 36000 €. Чекаємо відповіді ще з кількох клінік. Просимо Вас про допомогу, будь ласка, допоможіть Ромчику, щоб у нього було повноцінне життя», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги

Карта ПриватБанк 4731219116066089

Калашник Яна (мама Романа)

Приватні євро € 5168742232464564

KALASHNIK JANA

Приватні долари $ 5168742232469258

KALASHNIK JANA

https://www.facebook.com/groups/kalashnykroman2017/

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація