Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
50 Сent отримав іменну зірку на "Алеї слави" в Голлівуді

50 Сent отримав іменну зірку на "Алеї слави" в Голлівуді

Репера підтримали зірки хіп-хопу Емінем та Dr. Dre.

Відомий репер 50 Cent, який потролив свого конкурента, репера Ja Rule, отримав іменну зірку на голлівудській "Алеї слави".

50 Cent потрапив на "Алею" через більш ніж 19 років від початку своєї музичної кар'єри. Винуватець свята був страшенно радий події.

44-річний виконавець прибув на церемонію в світлому картатому костюмі і червоному светрі з високим коміром.

50 Cent_3
Getty Images

Як пише Daily Mail, підтримати репера прийшов його наставник, зірка хіп-хопу, Емінем.  Зокрема, під час відкриття зірки, Емінем розповів про першу зустріч з 50 Cent.

"Я багато чого не пам'ятаю з 2002 року, але моя перша зустріч з Фіфті залишилася в пам'яті дуже чітко. Коли він увійшов до кімнати, то відразу було ясно, що він збирається стати зіркою і готовий до цього. І я настільки розхвилювався, що не дав вставити йому і слова і почав зачитувати його треки. Цим я хотів показати, наскільки він мені імпонує... Можливо, я перестарався. Через роки він виявився не тільки надійним діловим партнером, а й одним з кращих друзів, які у мене коли-небудь були", – поділився знаменитість.

50 Cent_4
Getty Images

Емінем для Кертіса Джексона (справжнє ім'я 50 Cent – прим.ред) не лише друг, а й провідник в світ шоубізнесу. Так, на початку його кар’єри, Кертіса помітив вже тоді популярний Емінем і підписав з ним контракт. Так, Емінем та репер Dr. Dre стали його продюсувати. Крім того, Емінем і 50 Cent записали чимало спільних треків.

Крім того, репера прийшли підтримати Dr. Dre та його кохана Джаміра Гейнс. Музикант подякував усім та зауважив, що його життя не було таким без них.

50 Cent_2
Getty Images

Зірка репера стала 2686 на одній з головних туристичних вулиць Лос-Анджелеса. Щороку пам’ятку відвідують близько 10 мільйонів людей.

Нагадаємо, нещодавно репер Емінем побив власний рекорд зі швидкості читання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції