Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Репер 50 Cent потролив конкурента та викупив 200 квитків на його концерт

Виконавець залишив місця по центру залу для глядачів порожніми.

Американський репер 50 Cent, якого нещодавно ледь не застрелили просто на зніманнях кліпу, наразі вирішив потролити свого конкурента репера Ja Rule.

Виконавець викупив 200 квитків на концерт суперника, конфлікт між якими триває вже довгий час, запланований на 9 листопада.

У своєму Instagram днями 50 Cent розповів, що зробив це не для того, що відвідати захід, а для того, щоб залишити місця по центру залу порожніми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 50 Cent (@50cent)

Репер розповів, що кожен квиток обійшовся йому в 15 доларів. З цього випливає, що артист витратив на свій жарт 3000 доларів. 

Після запису про квитки виконавець опублікував колаж з "порожніми місцями" на концерті Ja Rule, на якій він сидить на самоті в першому ряду. У підписі до своєї публікації 50 Cent єхидно нахвалює виступ Ja Rule і просить його провести ще один концерт.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 50 Cent (@50cent)

"Оце так шоу. Просто до біса круте. Давай ще. Моя дитина в туалет відійшла", - підписав світлину репер.

Пізніше 50 Cent поділився жартівливим відео на цю ж тему. У ролику кадри реального концерту Ja Rule поєднані з кадрами абсолютно порожньої аудиторії.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 50 Cent (@50cent)

Проте Ja Rule не змусив довго чекати на відповідь. На своїй сторінці Instagram виклав колаж з 50 Cent у вигляді жінки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от JaRule (@ruleyorkcity)

У твіттері ж Ja Rule написав, що вся ця троль-війна має значення тільки для 50 Cent, до якої він ставиться занадто серйозно.

Зазначимо, конфлікт між 50 Cent і Ja Rule триває з 2000-х років. 50 Cent стверджував, що Ja Rule несправедливо звинуватив його в крадіжці коштовностей. У той же час Ja Rule відзначав, що конфлікт між ними зародився через непорозуміння на зніманнях одного з кліпів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції