Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
94-річна бабуся Наталії Корольової залишає Україну через онуку

Про це жінка сказала знаменитій онуці у телефонній розмові.

Бабуся співачки Наталії Корольової, якій СБУ заборонила в'їзд до України на п'ять років, хоче поїхати до онуки з країни.

Про це розповів директор палацу "Україна" Роман Недзельський. Як ми писали раніше, у палаці "Україна" 14 грудня мав відбутися концерт Корольової, який у підсумку скасували.

"А що тут коментувати, як у нас кажуть в Україні "Маємо те, що Маємо".  Дожили, "Наташа Корольова – загроза національній безпеці". Так знайте ж усі, хто доклав до цього руку: концерт Корольової у палаці "Україна" скасовано, і втрати палацу і відповідно державного бюджету – півмільйона гривень", - заявив Недзельський.

Він також додав, що розмовляв з Корольовою по телефону і вона сказала, що її 94-річна бабуся Соня має намір залишити Україну і поїхати до онуки

"Я щойно розмовляв з Наташею, їй зателефонувала її 94-річна бабуся і сказала: "Онуко, їду з України до тебе. А то якщо помру, то ти мене й поховати не зможеш", - поділився директор палацу "Україна".

Нагадаємо, два тижні тому СБУ заборонила в'їзд до України співачці Наталії Корольовій. Артистка планувала виступити у київському палаці "Україна" 14 грудня. Щойно про це стало відомо, як співачку звинуватили в підтримці анексії Криму і вирішили не пускати до Києва з концертом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції