Бекхем VS Кардашян: Вікторія та Девід хочуть власне реаліті-шоу

Ще одна зіркова родина хоче показати своє життя по ТБ.

Колишній футболіст Девід Бекхем та його дружна, дизайнер Вікторія Бекхем планують створити власне реаліті-шоу, йдеться у "Сніданку з 1+1".

За родинним життя Бекхемів  спостерігають вже давно – в їхніх соціальних мережах мільйони підписників та тисячі коментарів. Тому зіркова родина вирішила підпустити фанатів ближче – показати свій дім та відкрити деякі таємниці приватного життя.

У проекті візьмуть участь усі Бекхеми –  Девід,  Вікторія та четверо їхніх дітей. Родина вже веде перемовини із телеканалами, де планують транслювати своє шоу.

Нагадаємо, молодший син Бекхемів неймовірно зворушив реперським хітом. Версія 11-річного Круза вийшла милою та мелодичною.

Бекхеми планують створити власне реаліті-шоу

За родинним життя Бекхемів  спостерігають вже давно. В їх соціальних мережах мільйони підписників та тисячі коментарів. Тому зіркова родина вирішила підпустити фанатів ближче. Показати свій дім та відкрити деякі таємниці приватного життя. У проекті візьмуть участь усі Бекхеми –  Девід,  Вікторія та четверо їх дітей. Родина вже веде перемовини із телеканалами, де планують транслювати своє шоу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: