Директора Олі Цибульської жорстоко побили

Директора Олі Цибульської жорстоко побили

Директора Олі Цибульської жорстоко побили

Фото: instagram.com/cybulskaya

На чоловіка напали невідомі.

Співачка Оля Цибульська повідомила підписникам у соцмережі жахливу новину. Невідомі посеред дня побили її директора Олександра.

За словами виконавиці, її директору зателефонували і запросили на переговори стосовно виступу Олі Цибульської на заході однієї меблевої компанії. Коли чоловік приїхав на зустріч, на нього напали.

"Мого директора побили. Йому зателефонували, сказали, що хочуть мій концерт на якомусь святі якоїсь меблевої кампанії. Він приїхав для переговорів, вийшов з машини, до нього підійшов один хлопець, потім інший. І вони йому наваляли і втекли", - поділилася артистка.

Цибульська звернулася до державних органів, які можуть допомогти у цій ситуації, провести розслідування і знайти нападників.

"У мене особисто жодних боргів, жодних проблем ніколи ні з ким не було. У мого директора Саші – так само. Тому я звертаюсь до вас, люди і держава – давайте знайдемо цих бандитів і будемо з ними розбиратися. Такого бути більше не може", - сказала Оля.

Нагадаємо, що наприкінці грудня друга та кума Олі Цибульської, лідера гурту DZIDZIO Михайла Хому побили. На нього напали іноземці біля однієї з радіостанцій у Києві.

Повʼязані теми:

Наступна публікація