Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дискваліфікована "Міс Україна" Дідусенко вперше прокоментувала інцидент

Дискваліфікована "Міс Україна" Дідусенко вперше прокоментувала інцидент

Красуня зібрала прес-конференцію.

Сьогодні, 27 вересня, дискваліфікована "Міс Україна" Вероніка Дідусенко зібрала прес-конференцію і вперше офіційно висловилася щодо ситуації.

Вероніка попросила вибачення у всіх учасниць і членів журі за те, що приховала інформацію, що була заміжня та має сина.

"Я хочу вибачитися перед членами журі перед усіма учасницями. Мені дуже шкода. Хочу вибачитися, що була не до кінця відвертою, що не дала можливості пізнати себе до кінця. Що не розповіла про те, що є сенсом мого життя. Це мій маленький син, якого я дуже люблю", - сказала Дідусенко.

Вероніка Дідусенко з сином_2
Facebook.com/Тетяна Дідусенко
Вероніка Дідусенко з сином

Красуня пояснила, що першочергово пішла на конкурс, аби звернути увагу на свій соціальний проект, покликаний допомагати дітям.

"Почала заповнювати анкету і побачила там вимогу, яка мене приголомшила. Вимогу, щоб не було дітей. На дворі 2018 рік. Багато дівчат мріють потрапити на конкурс краси. Але для таких як я – матерів, він стає неможливим. Але це абсурдно, ті, у кого є діти, не можуть брати участь у конкурсі", - обурюється Вероніка.

"Міс Україна-2018" Вероніка Дідусенко_2
УНІАН

Красуня вважає цю вимогу принизливою і такою, що дискримінує жінок, у яких є діти.

Дідусенко закидають, що вона могла висловити свою позицію щодо правил конкурсу перш ніж взяти у ньому участь, однак дівчина зауважила, що тоді б навряд чи б на це звернули увагу.

"Дехто каже, що я мала можливість висловити свою незгоду до того, як заповнювала анкету. Але якби я не отримала корону, і якби я не пройшла весь цей шлях, я впевнена, нашої зустрічі з вами не було б і це питання не отримало такого величезного розголосу", - зауважила Вероніка.

Прес-конференція позбавленої титулу "Міс Україна 2018" Вероніки Дідусенко

Підписуйтеся на нашу сторінку та приєднуйтеся до стріму ТСН Live прес-конференції учасниці «Міс України 2018» Вероніки Дідусенко, яку позбавили титулу та дискваліфікували через те, що вона порушила правила – не вказала, що була заміжня та має дитину.

Опубликовано ТСН Live Четверг, 27 сентября 2018 г.

Також прокоментувала Дідусенко і конкурс "Місіс світу", де можуть брати участь заміжні та матері.

"Пропонується альтернатива "Місіс світу" - там можна брати участь матерям. Там є свої фільтри. На цьому конкурсі не дуже вітають жінок, які самі виховують дитину. "Місіс світу" – конкурс для заміжніх жінок. Титул "Місіс світу" набагато поступається престижності "Міс світу". "Місіс світу" не включений до четвірки найпрестижніших конкурсів краси", - зауважила Дідусенко.

Зараз же дівчина має намір разом зі своїм адвокатом зібрати документи та звернутися до організаторів конкурсу "Міс світу", аби вони змінили правила. І щоб жінка, яка має дитину, могла брати участь у конкурсі краси.

"Хочу розпочати боротьбу з дискримінацією. Щоб жодна жінка не пережила такого приниження. Я не маю за мету повернути корону. Я оголошую початок кампанії, я звертатимуся до лідерів світу", - повідомила Дідусенко.

Нагадаємо, раніше бойфренд дискваліфікованої "Міс України" заступився за кохану та розказав про її нелегку долю. Чоловік заявив, що Дідусенко від самого початку була "обурена принизливою вимогою" конкурсу "Міс Україна".

Відео Ні дискримінації. "Міс Україна", у якої забрали корону, боротиметься за зміну правил конкурсу

За корону не боротиметься, лише проти дискримінаційних правил, що міс має бути не заміжня і без дітей. Вероніка Дідусенко, у якої забрали корону "Міс Україна" через те, що вона приховала дитину і наявність колишнього чоловіка, відповіла на питання журналістів. 

Ні дискримінації. "Міс Україна", у якої забрали корону, боротиметься за зміну правил конкурсу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції