Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дмитро Комаров покаже найвідомішу рlus-size балерину Бразилії

Також у новому випуску "Світу навиворіт" ведучий вперше спробує себе в ролі кліпмейкера.

Сьогодні о 22:45 у новому випуску "Світ навиворіт" Дмитро Комаров познайомить глядачів  "1+1" із найвідомішою балериною Бразилії, яка зруйнувала стереотипи про стандарти краси.

Світ Навиворіт, Комаров_1
прес-служба каналу "1+1"

Тайна Маранга увесь вільний час проводить у танцювальному залі. Попри вагу 110 кілограмів вона не соромиться вдягати пачку і легко виконує складні балетні па. Колеги в танцювальній школі називають дівчину "Полуниця" через її яскравий колір волосся, а вона зізнається, що тільки в балетному залі забуває про цькування та осудливі погляди людей.

Світ Навиворіт, Комаров_3
прес-служба каналу "1+1"

"Зазвичай на мене дивляться скоса і навіть не хочуть спілкуватись", ― розповідає Тайна.

Сьогодні балерина plus-size бере участь у модних показах, знімається у кліпах співаків та пишається такими нестандартними для сучасного світу параметрами:  122‒109‒136. Вона допомагає дівчатам повірити в себе і вчить любити власне тіло. Та мало хто знає, що у свої 26 років Тайна пережила декілька складних операцій і поборола онкологічне захворювання.

Світ Навиворіт, Комаров_2
прес-служба каналу "1+1"

Найвідоміша балерина Бразилії познайомить Дмитра Комарова зі своїм коханим, який раніше був просто одним із багатьох її підписників в Instagram. А батьки дівчини зізнаються, що неймовірно радіють успіхам доньки і вже дуже чекають на онуків.

Світ Навиворіт, Комаров_4
прес-служба каналу "1+1"

Також у новому випуску проекту Дмитро вперше спробує себе в ролі кліпмейкера і зніме кліп на пісню гурту "Время и Стекло".

Залиште свій коментар

Вибір редакції