Джонні Депп передав суду докази, що не бив екс-дружину Ембер Герд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться про десятки відеозаписів з камер спостереження, а також свідчення очевидців.

55-річний голлівудський актор Джонні Депп, який нібито має роздвоєння особистості, надав суду докази того, що не бив колишню дружину, 32-річну акторку Ембер Герд.

"Сьогодні ми надали деякі докази, які будемо використовувати, щоб спростувати неправдиві звинувачення проти Джонні Деппа", - цитує видання Enews адвоката актора.

Вказані докази будуть використані у справі про наклеп проти британського таблоїду The Sun, журналіст якого в своїй статті в травні 2016 року назвав актора людиною, який б'є свою дружину, а також розкритикував Джоан Роулінг за те, що вона дозволила Деппу продовжувати зніматися у франшизі "Фантастичних тварин".

Джонні Депп та Ембер Херд
Getty Images

Йдеться про десятки відеозаписів з камер спостереження, а також свідчення очевидців, які стверджують, що не бачили побоїв на обличчі Герд у день, коли Депп нібито її побив. 

Синці ж, за словами адвокатів, з'явилися у Герд лише за кілька днів. Актор стверджує, що Герд сама заподіяла собі каліцтва, щоб зганьбити його.

За повідомленнями джерел, Депп хоче стягнути з видання 260 тисяч доларів.

Нагадаємо, Ембер Герд і Джонні Депп офіційно розлучилися в січні 2017 року. У травні 2016 року акторка повідомила, що чоловік неодноразово бив її, і зажадала видати тимчасовий охоронний ордер, що забороняє Деппу наближатися до неї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції