Виконавиця пісні про лабутени сплагіатила хіт Кузьми "Скрябіна"

Виконавиця пісні про лабутени сплагіатила хіт Кузьми "Скрябіна"

Дата публікації
Перегляди
56к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Виконавиця пісні про лабутени сплагіатила хіт Кузьми "Скрябіна"

Менеджер "Скрябіна" прокоментував ТСН.ua ситуацію. 

Колишня солістка  групи "Ленінград" Аліса Вокс, яка розпочала сольний проект, самовільно переспівала композицію Кузьми "Скрябіна" під назвою "Тримай її за руку".

Артистка переклала пісню російською мовою та випустила кліп на неї. Однак, її версія "Держи" залишилася впізнаваною копією композиції Андрія Кузьменка.

ТСН.ua звернувся за коментарем до менеджера "Скрябіна" Олексія Зволинського.

"Я підозрюю, що це – незаконно. Я направлю посилання до Moonrecords. Але до них ніхто не звертався із цим питанням, а вони є власниками прав на цю пісню. Я розумію, що був повинен", - зазначив він в ексклюзивному коментарі сайту.

Юрист запевнила наш сайт, що така трансформація пісні є її плагіатом. Аліса не зазначала у підписі до опублікованого кліпу, що це – ремікс композиції Кузьменка. Більше того, переклад твору та ушвидшення музики до пісні не "рятує" ситуації.

Таким чином, Вокс використала композицію Кузьми "Скрябіна" не маючи на те законних підстав.

Зазначимо, що трохи згодом в описі до відео артистки з'явилася примітка про те, що композиція є реміксом пісні Кузьми. Однак, спочатку цього вказано не було, що доводять скріншоти.

У описі до відео з`явилася примітка про ремікс / Фото: YouTube

На власних сторінках у соцмережах Аліса зауважувала, що хоче таким чином "зізнатися у любові" тим виконавцям та групам, які були поруч із ними протягом багатьох років. Однак, конкретно про ім'я Андрія Кузьменка та "Скрябін" у повідомленні не йшлося.

Спочатку зазначення про Скрябіна в описі не було / Фото: YouTube

Фото: YouTube

Нагадаємо, другим солістом "Скрябіна" стане фіналіст "Голосу країни".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
56к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація