Ексдружина Петросяна Олена Степаненко схудла на 46 кг

Ексдружина Петросяна Олена Степаненко схудла на 46 кг

Гумористка важко пережила розлучення.

Колишня дружина гумориста Євгена Петросяна Олена Степаненко, з якою він розлучився після 30 років шлюбу, важко пережила цей розрив.

Тривалий час жінка не з'являлася на людях. Та от, після року затишшя акторка побувала на зніманнях концерту. Журналісти заскочили знаменитість за кулісами заходу. 66-річна Олена помітно змінилася – артистці вдалося схуднути на 46 кілограмів, вона змінила зачіску та мала щасливий вигляд, пише kp.ru

Олена Степаненко та Сергій Дроботенко
instagram.com/s.a.drobotenko
Олена Степаненко помітно схудла

Шанувальники, своєю чергою, зауважили, що Степаненко тепер має молодший вигляд і впевнені, що розлучення пішло зірці лише на користь.

Нагадаємо, новина про те, що Євген Петросян та Олена Степаненко збираються розлучитися, з'явилася у ЗМІ у серпні 2018-го. Подружжя пробуло у шлюбі більше 30 років. Подейкують, що союз знаменитостей зруйнувала помічниця Петросяна Тетяна Брухунова. Розлючена Степаненко тим часом мала намір відсудити у ексблаговірного більше 80% від спільно нажитого майна. Окрім того артистка вимагала від Петросяна передати їй всі книжки про окультизм.

Євген Петросян та Олена Степаненко
Олена Степаненко та Євген Петросян

У домашній колекції експодружжя були такі видання, як "Окультизм і сексуальність", "Історія забобонів і чарівництва", "Євангеліє в роз'ясненні спіритизму". А вже у грудні 2019-го у ЗМІ з'явилася інформація, що 74-річний Петросян одружився зі своєю помічницею, молодшою від нього на 44 роки.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів