"1+1" розпочинає літо прем'єрами

"1+1" розпочинає літо прем'єрами

"1+1" розпочинає літо прем'єрами / Фото: 1+1

Літній сезон на каналі "1+1" відкривають одразу шість прем’єр: гучний серіал "Ісаєв", кримінальні драми "Ведмежий кут", "Сищик Самоваров" та "Закон і порядок", мелодрама "Слово жінці" та документальний цикл "Навколишнє середовище".

Наступного тижня в ефірі телеканалу "1+1" одразу шість прем'єр. З 7 червня глядачі зможуть спостерігати за подіями воєнних років в гучному серіалі "Ісаєв", попрактикуватися у дедукції разом з героями кримінальних драм "Ведмежий кут" і "Сищик Самоваров", співпереживати головній героїні серіалу "Слово жінці", зустрітися зі старими знайомими з серіалу «Закон і порядок» і дізнатися трохи більше про оточуючих нас і здаються такими звичними речах у документальному циклі "Навколишнє середовище".

"Закон і порядок. Відділ оперативних розслідувань". Другий сезон.

Дивіться на "1+1" з 7 червня о 17:20 з понеділка по п'ятницю.

Американський оригінал цього серіалу про роботу детективного елітного підрозділу «Закон і порядок» - один з найпопулярніших у світі і визнаний критиками. Російські телевізійники зробили ліцензійну версію, яка теж користується чималим успіхом. У другій частині детективно-кримінального циклу «Закон і порядок» спеціальний відділ з блиском розкриває найзаплутаніші та найскладніші справи. Брудна, важка, але необхідна суспільству робота, яку герої серіалу з честю виконують...

За словами режисера проекту Дмитра Бруснікіна, який зіграв у серіалі роль полковника Сєдих,  єдиною умовою американської сторони було – щоб герої російського серіалу за типажем були схожі на американських оригіналів, тому кандидатури акторів узгоджувалися з власниками ліцензії. Так, герої Аліси Богарт та Івана Оганесяна дійсно схожі на своїх американських попередників. "Щоправда, в їхній версії один з п'ятірки героїв – афроамериканець, - зауважує режисер, - замість нього ми ввели двох«простачків», яких зіграли Валерій Трошин та Олександр Наумов".

Слово жінці
"Слово жінці". Мелодрама. 40 серій.

Дивіться на "1+1" з 7 червня о 16:00 з понеділка по п'ятницю.

На думку режисера Володимира Харченка-Куликовського, найкращі оповідачі про жінок – це чоловіки. Йому видніше – у Володимира за плечима – досвід проектів "Принцеса цирку" та "Приречена стати зіркою". Зраджена дружина і старанна домогосподарка Валентина після двадцяти років подружнього життя застає свого чоловіка, власника гастрономічною імперії, із сексапільною секретаркою. Розлучившися з ілюзією щасливого сімейного життя, Валентина погоджується на розлучення, але вимагає поділу майна та бізнесу. Невірний чоловік легко приймає всі умови і без жалю поступається колишній дружині мережею збиткових пекарень. Він і уявити не може, якими підприємницькими талантами володіє ця покірна домашня жінка.

У ролях: Лариса Саванкова, Ірина Сотникова, Анастасія Дюкова, Ганна Ареф'єва.

Ісаєв
"Ісаєв". Шпигунський телефільм. Екранізація. 16 серій.

Дивіться на "1+1" з 7 червня о 20:10 з понеділка по четвер.

Режисер "Ліквідації" Сергій Урсуляк сам запропонував продюсерам зробити картину за трьома творами Юліана Семенова і знову зняти телефільм про Штірліца. Точніше, про його молодість. Коли майбутній легендарний розвідник ще працював у ЧК, до Другої Світової війни залишалося ще майже 20 років, і молодого Всеволода Владимирова знали під оперативним псевдонімом Максим Ісаєв. У 1921 році з Гохрана починають зникати цінності і це справу доручають Ісаєву. Щоби покласти край контрабанді коштовних каменів, він їде у Ревель, де має впровадитися в лави білоемігрантів. Після повернення його відправляють до Владивостока для збору інформації про дії білих. Потім йому доводиться виїхати за кордон для спостереження за контрреволюційною еміграцією. Виконавець головної ролі Данило Страхов був затверджений без проб, оскільки режисер вважає, що він – один з небагатьох акторів, який, як і Тихонов, справляють враження людини "не робочо-селянського походження".

У картину Урсуляк запросив і акторів, з якими працював у "Ліквідації" - Михайло Пореченкова, Сергія Маковецького, Ксенію Раппопорт, Поліну Агурееву, Сергія Угрюмова.

Ведмежий кут
"Ведмежий кут". Кримінальна драма, 32 серії

Дивіться на "1+1" з 7-го червня о 21:10 з понеділка по четвер.

Після кримінальних загадок "Тайни слідства" і товариства Меньшикова-Фандоріна у "Статському раднику", Емілія Співак опинилася в сибірському селищі. Усі міські зручності і комфорт залишилися десь далеко, так що на зйомках актрисі довелося і ходити в камуфляжі й у величезних черевиках, і по болотах бігати, і на коні їздити, і на мисливських лижах ходити, і стріляти. За сюжетом її героїня Ольга Катиніна повертається у невеличке тайгове містечко до батька, місцевого лісника. Син сусідки Сергій з дитинства закоханий у Ольгу, але вона звертає увагу на власника лісопилки Дмитра. Але одного разу батько дівчини гине, а Ольга вирішує залишитись в тайзі і знайти винуватця загибелі Матвія Івановича. На долю Ольги випадає одне нещастя за іншим. Але вона долає всі негаразди і на очах перетворюється на сильну, незламну особу і знаходить своє щастя. До речі, Кирило Сафонов, що зіграв Дмитра, сам – родом із Сибіру, так що умови життя і роботи в серіалі були для нього як рідні. "Найбільш небезпечним звіром виявився ведмідь, - розповідає режисер В'ячеслав Судів. - Хотіли навіть відмовитися від нього, але оскільки серіал називається "Ведмежий кут", дали йому місце у кадрі".

"Навколишнє середовище". Документальний цикл.

Дивіться на "1+1" з 7 червня о 22:00 з понеділка по четвер.

Нам здається, що наше життя налагоджене до дрібниць. Що все в ньому зрозуміло і не викликає питань. Може, це все і так, адже сучасний світ передбачає максимум комфорту і мінімум турбот. І навіть жир на тарілках приречений на знищення буквально однією краплею миючого диво-засобу. Все це зручно, але... чи безпечно? На думку творців російського документального циклу «Навколишнє середовище», ілюзію спокою створює наше незнання. Щоб уберегтися від небезпек, потрібно знати "ворога в обличчя"... Кожен фільм проекту – це детальне і широке дослідження звичних нам речей. Охолоджена курка з найближчого супермаркету виглядає свіжою та білосніжною? Цілком можливо, вона оброблена "білизною" - засобом для відбілювання білизни. Що стоїть за знижками і розпродажами в супермаркетах? Чому побутова хімія цілком претендує на звання бойової? Як правильно читати етикетки на товарах побутової хімії, вміти відрізняти підробки від оригіналів? Як уберегти квартиру від крадіжки? Творці циклу не обійшли увагою навіть таке питання, як схуднення – адже скинути вагу мріють 80 відсотків жінок і третина чоловіків. Тобто, більше половини жителів землі. На цьому бажанні схуднути багато хто робить бізнес. Продають таблетки, пластирі, креми. Розробляють програми харчування. Але чи ефективні дієти Пугачової і Мадонни або модні дієти за аналізом крові?

У фільмі виступають як експерти, так і рядові люди, яким не пощастило зіткнутися із заявленою проблемою на особистому досвіді. Як убезпечити себе, своїх близьких, свій будинок? Хоча б дізнатися, звідки може прийти біда, якщо їй вчасно не запобігти.

Сищик Самоваров
"Сищик Самоваров"

Дивіться на "1+1" з 11 червня по п'ятницях о 20:15.

Режисер "Моєї прекрасної няньки" Олексій Кирющенко й у свій новий серіал запросив чудових акторів із "Няньки" - Ольгу Прокоф'єву і Павла Сердюка. Хоч і на епізодичні ролі. У центрі подій опинилися герої Ольги Мединич і актора Майстерні Фоменка Андрія Казакова. Жвавий "стиліст" Настя одного разу висаджується на станції провінційного містечка Нетськ і одразу влаштовується працювати в перукарні, куди стікаються всі новини місцевого життя. А у кожної з клієнток є власна версія подій, що відбуваються. Настя мимоволі опиняється у центрі подій, чи не першою дізнаючись про крадіжки, вбивства та інші кримінальні пригоди. Її енергійна натура не може залишити отриману інформацію без практичного застосування, але якби не колишній оперуповноважений Самоваров, який симпатизує дівчині, жодне розслідування не було б доведено до кінця.

У "Сищику Самоварові" в знялися Світлана Немоляєва, Олександр Леньков, Тетяна Рудіна та Михайло Поліцеймако.

Читайте також:

Канал "1+1" запрошує на соціальну акцію "Чиста країна"

У шоу “Суперзірка” визначився переможець і володар мільйона гривень

На "1+1" закінчується перший сезон проекту "Міняю жінку"

Повʼязані теми:

Наступна публікація