Інні Цимбалюк на день народження подарували вантуз

Гулянку за мотивами улюбленої книги - "Аліса в Країні чудес" Льюїса Керола влаштувала Інна Цимбалюк у день свого народження.

Інна відзначила день народження на природі
Модель Інна Цимбалюк на своє 25-річчя вирішила не розмінюватися по дрібничках. "Міс Україна-Всесвіт 2006" влаштувала масштабну гулянку за мотивами своєї улюбленої книги - "Аліса в Країні чудес" Льюїса Керола.

Місцем дії став заміський пансіонат з лісочками, гайочками, водоймами і тому подібними приємностями. Гостей зустрічали актори, перевдягнені у персонажів казки: Білий Кролик, Мудра Гусінь, Чеширський Кіт і Березневий Заєць. Сама Цимбалюк мала бути Алісою.

Розваги гостям Інна забезпечила. Запрошені каталися на квадроциклах, грали у пейнтбол, копирсалися в озері у величезних надувних кулях, просто плавали та літали на повітряній кулі.

А сама іменинниця разом зі своєю бабусею політала на блакитному гелікоптері. Тут, правда, відбулося відхилення від казки Керола у бік "Крокодила Гєни і Чебурашки". "Прилетел вдруг волшебник в голубом вертолете" і залишив Цимбалюк та її гучній компанії купу ескімо.

Читайте також:

Інна Цимбалюк хоче роздягтися перед Джорджем Клуні

Інна Цимбалюк провела з Тіматі вікенд в Парижі

Ведуча шоу "Танцюю для тебе" Інна Цимбалюк стане гімнасткою

Наступна публікація