Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
LOBODA довелося два дні "жити" в аеропорту

Українські авіалінії втратили багаж артистки в аеропорту Барселони.

Співачка Світлана Лобода, яка у спідньому знялася в романтичній фотосесії, зі своєю командою і чотирма валізами костюмів і реквізиту вирушили в Малагу для роботи над новим відео "Твои глаза".

На знімання LOBODA летіла через Ібіцу, де вирішила відпочити кілька днів перед складною роботою.

Однак після прильоту з'ясувалося, що на острів авіалінії зуміли доставити тільки пасажирів, а весь багаж артистки залишився в Барселоні. Агент хендлінгової служби в Борисполі запевнив співачку, що під час стикувального рейсу валізи варто забирати на Ібіці і видав багажні бирки до кінцевого пункту призначення, допустивши при цьому грубу помилку.

Намагаючись відшукати валізи, співачка провела два з чотирьох днів відпустки в аеропорту, заповнюючи документацію з детальним описом вмісту багажу для спрощення його ідентифікації.

Продюсер виконавиці зробила все можливе, щоб налагодити діалог з авіакомпанією, однак там не визнали помилки, запропонувавши самостійно забрати валізи з Барселони, що і було зроблено одним із членів команди артистки.

Своєю чергою, співробітник компанії розмістив відповідне звернення в соцмережах Крапівіної, виправдовуючись, що "провини авіакомпанії немає", хоч агент хендлінгової служби і, правда,  припустився помилки.

Нагадаємо, фанат LOBODA набив на все плече її зображення в образі монашки. Артистка зустрілася з прихильниками після концерту в Одесі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції