Молодша донька Вілліса та Мур ненавиділа себе через схожість на батька

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Молодша донька Вілліса та Мур ненавиділа себе через схожість на батька

instagram.com/buuski

Таллула Вілліс розповіла про боротьбу з психічними розладами.

Молодша з трьох дочок Брюса Вілліса та Демі Мур Таллула Вілліс приголомшила неочікуваним зізнанням.

Так, 27-річна дівчина зізналася, що страждає на ментальний розлад.

На своїй сторінці в Instagram Таллула заявила, що довгий час була незадоволена власною зовнішністю, через схожість на свого зіркового батька.

instagram.com/buuski

Вілліс розповіла, що ще зі школи постійно чула про те, що дуже схожа на батька, в той час як вона сама захоплювалася красою своєї знаментої матері і хотіла бути подібною до неї.

"Я щиро ненавиділа себе за те, що не маю такого вигляду, як мама. Мене обурювала схожість з батьком, ці бруальні риси обличчя. Я була впевнена, що "чоловіче" обличчя - єдина причина моєї ненависті до себе, але це було брехнею", - зізналася дівчина. 

Демі Мур / instagram.com/buuski

За словами Таллули, після того як вона звернулася до лікарів, їй був поставлений діагноз -  дисморфофобія - розлад психіки, пов'язаний з надмірною увагою до особливостей тіла і зовнішності.

Проте тільки нещодавно дівчині вдалося побороти свої комплекси і усвідомити, що вона прекрасна в будь-якому вигляді і будь-якому образі. 

instagram.com/buuski

"Мені треба було занадто багато часу, щоб усвідомити це. Всі говорили: подорослішаєш - змінишся, але цього не відбувалося. Коли мені з народження казали, що я близнюк Брюса Вілліса, я обурювалася. Я думала, невже у мене абсолютно чоловіче обличчя?" - поділилася вона.

Крім того ж Вілліс закликала шанувальників не мовчати про такі проблеми, а навпаки просити про допомогу, якщо бажання почуватися гарною починає "пожирати сутність".

instagram.com/demimoore

"Ми всі хочемо почуватися гарно і впевнено, але коли ці думки закрадаються глибоко всередину, у більш страшне місце, де вони починають поступово поглинати вашу сутність, попросіть про допомогу. Не соромтеся, це не "дурне питання", це справжня психологічний біль", - доповнила свій допис Таллула.

Нагадаємо, не так давно Таллула вілліс проділилася зі своїми підписниками радісною новиною. Дівчина оголосила про заручини з бойфрендом Діланом Бассом.

Наступна публікація