Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Днями у Скадовську завершився дитячий фестиваль "Чорноморські ігри".

Переможниця проекту "Голос Діти-3" Еліна Іващенко, стала володаркою Гран-прі масштабного дитячого фестивалю "Чорноморські ігри", який відбувся днями у Скадовську.

Цей захід протягом багатьох років дає можливість для талановитих дітей та підлітків вокально проявити себе.

Для конкурсантів фестивалю, їхніх батьків та викладачів працював дискусійний клуб, у якому своїм досвідом ділилися продюсер Олена Мозгова, директор музичної школи А+, викладач вокалу Альона Савінова та автор, виконавець та тренер проекту "Голос Країни" Сергій Бабкін, який також став членом журі конкурсу.

Також серед суддів фестивалю, були такі зіркові гості як Олександр Пономарьов, Надя Дорофєєва, Monatik та Настя Каменських (NK).

"Дякую Миколі Баграєву за те, що продовжує історію “Чорноморських Ігор”. Вони є дуже важливими для нашої країни, адже це – найчесніший фестиваль, на якому учасників оцінюють за найважливішими критеріями – талант та рівень підготовки",  - прокоментувала володарка Гран-прі "Чорноморських Ігор - 2004" - Каменських.

Так, за результатами голосування всіх членів журі найвищу нагороду фестивалю - Гран-прі вокального конкурсу отримала переможниця "Голосу.Діти" 16-річна Іващенко Еліна з піснею Listen.

"Я дуже вдячна членам журі! Для мене це дуже важливо! Дякую глядачам за таку підтримку, дякую "Чорноморським Іграм" за існування. Такі фестивалі мають бути в Україні. Я пишаюся, що це свято  проходить саме тут.  Слава Україні!”, - прокоментувала свою перемогу Еліна.

Також переможниця отримала спеціальний приз від Голови Українського Культурного Фонду, дружини Президента України Марини Порошенко.

Також варто зазначити, що впродовж всього фестивалю своїми виступами дітей порадували їхні кумири, більшість з яких свого часу були переможцями та лауреатами "Чорноморських Ігор": ALYOSHA, TamerlanAlena, Тіна Кароль, Michelle Andrade, Артем Пивоваров, "Время и Стекло", KISHE, MONATIK, NK/Настя Каменських. А також Олександр Пономарьов, Сергій Бабкін та Оля Цибульська.

Нагадаємо, нещодавно Настя каменськиїх здивувала неочікуваним дуетом та заспівала з Любов'ю Успенською.

Вибір редакції