Розсекречено ім'я першого тренера "Голосу. Діти-5"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Телеканал "1+1" розпочав знімання п'ятого сезону "Голос. Діти", прем'єра якого відбудеться зовсім скоро.

Новим тренером в "Голос. Діти-5" стане шоумен Дзідзьо. Цією несподіваною новиною артист поділився під час першого прямого ефіру "Голосу країни-9".

Dzidzio буде вперше в ролі наставника єдиного в Україні дитячого вокального шоу.

"Я дуже радий бути тренером такого грандіозного вокального шоу. Я сам пройшов у дитинстві через всі конкурси, здобув декілька музичних освіт, даю концерти на які приходять навіть самі маленькі. У мене великий досвід роботи з дітками, я знаю як навчити їх манері триматися на сцені,  як розкрити весь потенціал. Допоможу їм відчути за що саме їх мають полюбити люди, а люди люблять тільки тоді, коли відчувають щирість. Я хочу передати увесь свій досвід, щоб потім дітки впевненіше йшли до своєї мрії", - поділився враженнями стосовно участі у проекті Дзідзьо.

Дзідзьо
прес-служба каналу "1+1"

Ведучими "Голосу діти-5" залишається улюблена глядачами телепара Юрій Горбунов та Катя Осадча.
 
Зазначимо, що над п'ятим сезоном працює команда Володимира Завадюка, керівника напрямку "Великі розважальні шоу" в "1+1 Продакшн". Музичний продюсер проекту - Руслан Квінта.
 
Нагадаємо, що переможницею "Голосу. Діти-4 "стала підопічна MONATIK Данелія Тулешова. Крім звання переможниці проекту, юна вокалістка отримала поїздку на двох в Disneyland Paris і тримісячну ротацію на "Нашому радіо".

Залиште свій коментар

Вибір редакції