Шепелєв та батько Фріске зустрілися у суді

Відбулося перше засідання, на якому обговорювався порядок спілкування батьків померлої співачки з онуком.

Попри новини про те, що батькові Жанни Фріске Володимиру Борисовичу та цивільному чоловіку покійної зірки Дмитру Шепелєву вдалося мирно домовитися про опіку над 2-річним Платоном, вони зустрілися у суді.

Сьогодні відбулося перше засідання, на якому обговорювався порядок спілкування батьків померлої співачки з онуком. Раніше питання про зустрічі Володимира Борисовича та Ольги Володимирівни з Платоном розглядали органи опіки та піклування. Однак домовленості постійно порушувалися, пише StarHit.

Володимиру Фріске і Дмитру Шепелєву не вдавалося домовитися, а тому вони були змушені перенести обговорення цього питання до суду.

Як повідомив представник батька Жанни Фріске, сьогодні у суді відбувався лише ознайомлювальний процес. Володимир Борисович та Дмитро Шепелєв підтвердили свої вимоги і вкотре позначили позицію стосовно цього питання.

"Сьогодні відбулося судове засідання, де було прийнято наше клопотання і було прийнято клопотання відповідача за нашим позовом. Всі необхідні вимоги суду - це вимоги про уточнення, в якому стані виховуватиметься і в якому стані відбуватимуться побачення маленького Платона і його дідуся з бабусею і тіткою. Тому це звичайне засідання, нічого надприродного не сталося", - прокоментував засідання представник родини Фріске, адвокат Геннадій Ращевський.

Нагадаємо, війна між Дмитром Шепелєвим та родиною Жанни Фріске почалася щойно співачка померла. Зокрема батько співачки боровся за право бачитися із онуком, у той момент, як за словами Володимира Борисовича, Шепелєв усіляко перешкоджав цьому.

Справа доходила навіть до бійок та погроз зі сторони батька Фріске на адресу Дмитра.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: