39-річна Ірина Нельсон повернулася до гурту Reflex

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
39-річна Ірина Нельсон повернулася до гурту Reflex

Нельсон поєднуватиме сольну кар’єру з роботою в групі

Співачка вирішила, що співати у гурті Reflex - її доля.

У грудні минулого року засновниця і екс-солістка колективу Reflex Ірина Нельсон повернулася в рідну групу. Передбачалося, що це лише на період новорічних виступів. Але в підсумку Ірина вирішила залишитися.

Останні два роки Ірина жила і працювала в США. За цей час не тільки відпочила, а й провела роботу над сольним диском. Але восени минулого року стало відомо про відхід з поп-колективу солістки Євгенії Малахової. Нельсон вирішила взяти особисту участь у підборі нової учасниці гурту, потім разом з Оленою Торганова представила спеціальну програму "Це Новий рік" і врешті дійшла до висновку, що ніхто окрім неї настільки ідеально не вписується в Reflex.

"Незважаючи на те що моя сольна кар'єра розвивається дуже успішно і 20 березня відбудеться світовий реліз мого сольного альбому Sun Generation, я прийняла дуже важливе для себе рішення. Я не змогла кинути свою дитину - мою групу Reflex. І з 1 лютого 2012 року я знову солістка групи Reflex. Тобто можна вже з упевненістю говорити: легендарний дует Reflex возз'єднався", - розповіла співачка в інтерв'ю MTV.

За словами Ірини, вона не планувала повертатися в Reflex.

"Я зрозуміла: Reflex - це моя доля. І я буду продовжувати займатися своєю сольною кар'єрою і також співати в групі. Ну, скажімо, як Фергі (Fergie) з групи Black Eyed Peas", - каже артистка.

Наступна публікація