Син Вікторії Бекхем зробив тату на честь коханої на пів руки

Дата публікації
Перегляди
6859
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Син Вікторії Бекхем зробив тату на честь коханої на пів руки

Фото: instagram.com/brooklynbeckham

Бруклін захотів вкотре підтвердити силу своїх почуттів.

Син Девіда та Вікторії Бекхемів 21-річний Бруклін, який із нареченою підписав шлюбний контракт, присвятив коханій нове татуювання.

Хлопець зробив малюнок, аби вкотре підтвердити силу своїх почуттів до обраниці, 26-річної акторки Ніколи Пельтц. "Моє кохання, моє життя, моя правда, моє дихання, мій розум, моя краса, моя дорогоцінність", — тату із такими словами син знаменитого футболіста присвятив дівчині.

Фото: instagram.com/nicolaannepeltz

Про романтичний напис на тілі 21-річного хлопця стало відомо з Instagram дівчини. Вона розмістила світлину з рукою Брукліна і підписала "навіки моя людина".

Та на такий сміливий крок Бруклін пішов не вперше. Так на шиї моделі і фотографа-аматора вже красується напис "Нікола" і зображені очі обраниці. А на зап'ясті — ім'я покійної бабусі Пельтц, яку дівчина неймовірно любила.

Бруклін Бекхем та Нікола Пельтц / Фото: instagram.com/nicolaannepeltz

Можливо, цим Бруклін бере приклад зі своїх батьків. Адже тіло Девіда Бекхема рясніє татуюваннями на честь його дружини Вікторії. Серед них — написи "Я належу своїй жінці, а вона — мені" та "Доки смерть не розлучить нас". А ще цифра "99" — рік, коли вони вперше зустрілися.

Нагадаємо, що декілька місяців тому Бруклін Бекхем потрапив під шквал критики та звинувачень через "невинне" фото з коханою. На фото користувачі угледіли заклик до домашнього насильства.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6859
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація