Крістіну Агілеру побив чоловік

Крістіну Агілеру побив чоловік

Крістіна Агілера / Фото: siteUA.org

Чоловік Крістіни Агілери відлупцював її після сімейного скандалу. Зірка подала на розлучення.

Американським журналістам стала відома причина розлучення співачки Крістіни Агілери. Незадовго до раптового розриву з чоловіком зірка потрапила до лікарні з розбитим обличчям. Передбачається, що побив її саме чоловік під сімейного скандалу. Як тільки співачка вийшла з лікарні - подала на розлучення.

"У Крістини йшла кров з рота, і в неї були розбиті губи", - повідомили в клініці Cedars-Sinai Medical Center, куди доставили артистку.

Чоловік співачки Джордан Братман приїхав з нею і заявив, що вона впала. Проте свідки стверджують, що у зірки на обличчі було безліч синців, немов її били кулаком, і подряпини. Потім у лікарню приїхав особистий хірург Крістини, який наклав їй шви на губу. Дванадцятого жовтня співачку бачили на вулиці, вона прикривала обличчя капелюхом. Після цього Крістіна оголосила про розлучення.

Представники артистки ніяк не коментують цю інформацію. Подейкують, що в Агілери і Братмана був "вільний шлюб", і чоловік дозволяв зірці приводити додому її коханок.

Нагадаємо, Крістіна Агілера і Джордан Братман познайомилися в 2002 році, а одружилися в листопаді 2005 року. У 2008 році у пари народився син, якого назвали Максом.

Читайте також:

Крістіна Агілера розійшлась із чоловіком

Крістіна Агілера в новій фотосесії для Marie Claire

Крістіна Агілера стала обличчям фаст-фуду

Повʼязані теми:

Наступна публікація