Єва Мендес виграла справу проти маніяка

Актриса Єва Мендес отримала ордер, що забороняє переслідувачу Джону С. Луну наближатися до неї.

Актриса та модель Єва Мендес запевняє, що жила в постійному страху через якогось Джона С. Луна. Він переслідував її з 2008 року, а в травні був помічений біля її будинку в Лос-Анджелесі.

На суді Єва заявила, що Луна вірить в те, що між ними роман. Він посилав їй страшні листи, листівки, а також передав 9 годин божевільних аудіопос"лань.

У результаті поведінки містера Джона С. Луна, спрямованого на мою адресу, я перебуваю в постійному страху, - йдеться в офіційній заяві актриси. - Зокрема, в одному листі він стверджує, що знає, що я буду рада померти за нього. А ще він виявився поруч з моїм будинком 31 травня 2011 року, він шукав мен"".

"Я особисто не знаю містера Луна, - додає Єва. - І не перебуваю з ним ні в яких відносинах, ніколи особисто з ним не спілкувалася і ніколи в майбутньому не бажаю з ним бачитись".

Суддя наказав йому не наближатись до Єви ближче ніж на 90 метрів і не намагатися встановити з нею контакт. Ева також хоче, щоб він компенсував їй витрати на судовий процес, я склали 8550 доларів. Подальші слухання у справі призначено на 20 червня.

Читайте також:

Єва Мендес хоче розумного чоловіка

Єва Мендес боїться тата

Названо найвисокооплачуваніших моделей світу

Повʼязані теми:

Наступна публікація