Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співак Alekseev зробив оригінальний кавер на легендарний хіт Білик "А я пливу"

Таким чином артист привітав зірку з днем народження.

Молодий виконавець Нікіта Алексєєв вирішив зробити співачці Ірині Білик неординарний подарунок.

В її день народження співак випустив одночасно кавер і відеокліп на її відому в 90-ті пісню "А я пливу".

Свій вчинок Алексєєв прокоментував наступним чином:

"Внесок Ірини в розвиток української сучасної музики важко переоцінити, вона починала свою кар'єру, коли українського шоу-бізнесу не було як такого - фактично створила його. У цей день мені хочеться своєю роботою від імені всіх українських артистів висловити Ірині Білик свою повагу і подяку, а також закликати все наше культурне співтовариство цінувати українських легендарних артистів поки вони в доброму здоров'ї - це дуже важливо і потрібно, особливо в такий важкий для України час" .

Кліп знімали протягом доби. Для зйомок використовували кілька тонн води, була задіяна технологія проектування зображення на водний екран.

Оскільки технічної можливості нагріти таку кількість води не було - Микиті довелося кілька годин поспіль перебувати під крижаним душем.

У знімальної команди були серйозні побоювання стосовно здоров'я артиста, але, на щастя, в результаті все обійшлося. Також в кліп органічно були впроваджені кадри з минулих відеоробіт Ірини. Іноді здається, що її знімали спеціально для цього відео.

Микита дуже хвилюється, як зіркова іменинниця відреагує на його подарунок, адже він заспівав пісню абсолютно по-новому, своєю неординарною манерою. Аранжування також виконане в абсолютно іншому стилі.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції