Жигунов розповів правду про Заворотнюк

Жигунов розповів правду про Заворотнюк

Жигунов розповів правду про Заворотнюк

Гардемарин Сергій Жигунов розповів журналістці ТСН.Особливе про стосунки з жінками і нові ролі.

Сергію, мені колеги говорили, що інтерв'ю, яке ваша дружина давала, про розлучення, ви особисто домовлятися про гонорар.

- Ні, ні, ну, що ви. Ні, це не правда. У нас був ... Є версія, що все було дуже цинічно, але це не так, зовсім не так. Мені не дуже сподобалося тоді, я вже ніяк не міг у цьому брати участь.

Але зараз-то ви разом живете?

- Звичайно, життя - складна штука. Ми не лаялися. Якщо зрозуміло, що жити одне без одного не можуть - які питання.

А з Заворотнюк спілкуєтеся?

- Ні, немає приводів. З того, що я пам'ятаю про спільно проведений час, вона любить дітей, любить тата з мамою. Та ні, вона гарна, вона зовсім не така, як здається, є імідж певний. Вона дуже талановита, трошки не так реалізується її обдарування, на мій погляд. Вона хороша, Заворотнюк.

Ви б її в якому кіно зняли? У якій ролі?

- Ви мене в професійному плані навантажуєте. Це серйозне питання, це моя професія, тут треба подумати. Я не готовий навскидку. У Шекспіра я її вже знімав. Вона яскрава, тому, звичайно, їй є що грати, напевно... Ось можу сказати, чого не треба. Не треба їй телевізійною ведучою бути. Сильно шкодить її кар'єрі, мені здається. Треба б не працювати на телебаченні, а працювати в кіно. Було б чудово.

А ви себе ким відчуваєте - актором чи продюсером?

- Не знаю, більше продюсером...

Ви граєте зараз де-небудь?

- У Росії. Є неготові фільми, які скоро вийдуть на екрани, так скажемо...

Це серіали або повний метр?

- Примітний вийшов повний метр. Ваш режисер, Криштофович В'ячеслав Сигизмундович, зняв картину під назвою "Про нього" мелодраму.

А ви в ній хто?

- Я людина, у якої складні моральні проблеми. Це історія про музичного продюсера, який втратив дружину, співачку, і в нього на руках залишився дитина, від першого шлюбу цієї жінки. І він знаходить листи, які вона писала всі ці роки їхнього спільного життя до свого першого чоловіка і не відправляла... Найскладніше було стримувати себе в кінці кожної сцени. Історія з маленькою дитиною, з 8-річною, чудово зіграла дівчинка роль. Той емоційний стан, який провокував, на якісь більш яскраві акторські прояви.

А ви в житті теж такий різкий?

- Є імідж, ще з часів мого дитинства, останнього гардемарина. Я ж непростий. По-різному. Десь мене вихлюпує, а десь ні. Я люблю бути комфортним, гарним, жартувати, веселитися.

З другом вашим, практично товаришем по сідлу Дмитром Харатьяном, у вас як відносини складаються? Дружите?

- Ми не бачилися багато років з ним. Якось так все зникло. Ми бачилися 7 років тому, потім років 5 тому, у нас немає ніяких негативних емоцій. От був ювілей у Дімки в минулому році, я давав велике інтерв'ю там, у фільмі про нього. Абсолютно спокійно. Немає необхідності в цьому спілкуванні, на жаль, час розкидає людей.

Читайте також:

Жигунов повернувся до колишньої дружини

Сергій Жигунов закохався в італійку

Анастасія Заворотнюк забрехалась

Жигунов про особливе

Жигунов про особливе

Повʼязані теми:

Наступна публікація