Святослав Вакарчук прокоментував чутки про зловживання алкоголем

Святослав Вакарчук прокоментував чутки про зловживання алкоголем

Фото: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Також зірка повідомив, чи пішов з політики.

Український співак та фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук прокоментував чутки про зловживання алкоголем.

Перед концертом у палаці "Україна" артист вперше за тривалий час поспілкувався із журналістами, йдеться у випуску "ТСН.16:45". Так, рок-зірка запевнив, що не пиячив.

"Алкоголь – це прекрасна річ, якщо правда не зловживати. Та нікуди я не зникав. Я є. Я ходжу вулицями, я не ховаюсь ні від кого, я їжджу в машині без тонованого скла за кермом. Вчора отримав штраф, як всі люди часом це роблять", – поділився виконавець.

Фото: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Крім того, Вакарчук повідомив, що пішов з політики, зазначивши, що нині робить те, що може найкраще робити. Також Святослав похизувався донькою Діаною, яка тепер також працює в команді зірки.

"Цю сцену чудову спроєктувала і спродюсувала моя дочка Діана, яка довгий час навчалася в Лондоні як менеджер з фешн дизайну, вона зараз наша креативна директорка. Вона у нас працює членом команди, вона отримує свою зарплату, вона тяжко працює, не спить ночами, як це і має бути", – поділився співак.

З її мамою Лялею Фонарьовою музикант разом багато років. Нині вона працює в команді "Океану Ельзи", а раніше була іміджмейкеркою. Славнозвісну хустку на мікрофоні, яку асоціюють з Вакарчуком, придумала саме Ляля.

Декларація співака каже, що пара досі неодружена. 

"Усі мої питання про особисте життя я коментую тоді, коли хочу, але в основному я цього не хочу", – поділився зірка.

Святослав Вакарчук має підтягнутий вигляд. Каже, відмовився від цукру і бігає. Саме під час пробіжки і придумав новий проєкт під назвою "Оранжерея". Соліст запевняє, гурт "Океан Ельзи" не розпався. От лише в нових реаліях, коли не можна збирати стадіони, писалися камерні ліричні пісні.

"А де ви зараз уявляєте собі, щоб ми грали концерти "Океану Ельзи"? Тут, в палаці "Україна"? Співали би пісню "Майже весна"  розвалили би тут крісла, а потім би платили штрафи за це? У нас просто нема місця, де ми можем виступати", – прокоментував виконавець.

Новини України: повернення Вакарчука на сцену – співак дав одразу два концерти поспіль

Новини України: повернення Вакарчука на сцену – співак дав одразу два концерти поспіль

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук поділився рідкісним фото своєї дружини. Музикант привітав кохану з днем народження.

Повʼязані теми:

Наступна публікація